Geriausias įmonių katalogas – koks jis?

imoniu katalogasĮmonių katalogai neabejotinai teikia ypač didelę naudą kiekvienai įmonei, dėl ko jais naudojasi praktiškai visi juridiniai asmenys. Ir visgi, prieš pradedant naudotis tokio tipo paslaugas teikiančiais tinklalapiais tenka susidurti su problema – kaip išsirinkti geriausius įmonių katalogus, kai jų pasirinkimas tiek vietinėje, tiek ir tarptautinėje rinkoje yra tiesiog milžiniškas? Būtent esminius kokybiškiausių įmonių katalogų kriterijus šiandien ir apžvelgsime.

Didelis kataloge užregistruotų įmonių skaičius

Taip, įvairių kitų verslo rinkų esame įtikinti, jog konkretaus paslaugos teikėjo paklausa bei populiarumas tikrai nėra tai, kas šimtu procentų nulemia konkrečios paslaugos kokybę – neretai atsiranda ir visiškai naujų projektų, kurie iš kart užtikrina aukštą teikiamų paslaugų lygį.

Ir visgi, internetinių paslaugų teikime viskas yra visiškai kitaip. Visiškai naujas bei nepopuliarus įmonių katalogas neturės galimybės teikti lygiavertiškai efektyvias paslaugas, lyginant su šios srities gigantais. Ir taip iš esmės yra dėl paieškos sistemų įtakos įmonių katalogų efektyvumui. Kuo didesnis konkretaus katalogo populiarumas ir kuo didesnis jame sukurtų puslapių skaičius – tuo didesnį dėmesį paieškos sistemos, kaip Google, kreipia į tokio tipo interneto svetainę. O tai užtikrina žymiai didesnius lankytojų srautus bei populiarumą ne tik pačiam įmonių katalogai, bet ir visoms jame užsiregistravusioms įmonėms.

Ne, tai nereiškia jog mažiau populiarių blogų katalogų reikėtų drastiškai vengti – žalos jie tikrai nedarys. Bet didelis klausimas, ar efektyvumo atžvilgiu jie bus verti Jūsų dėmesio tiek pat, kiek gerokai populiaresnės tokių interneto svetainių alternatyvos.

Sena katalogo sukūrimo data
Dėmesio neatkreipimas į tai, kuriais metais yra sukurtas konkretus įmonių katalogas – viena didesnių klaidų, kokias gali padaryti įmonių katalogus besirenkantys žmonės. Taip yra dėl to, nes tai, kada yra sukurtas vienas ar kitas konkretus įmonių katalogas, yra gerokai reikšmingesnis jo efektyvumui nei daugeliui gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Kodėl įmonių katalogo sukūrimo data yra tokia įtakinga? Įtaką šiam faktui iš esmės suteikia Google bei kitos panašios interneto paieškos sistemos. Jos nėra ypač sparčios, dėl ko paieškos sistemų pateikiami rezultatai bei konkrečioms svetainėms suteikiamas internetinis reitingas iš esmės reikalauja pakankamai nemažai laukimo – naujoms svetainėms aukštų rezultatų paieškos sistemose nereikėtų mažiausiai keletą mėnesių, o optimaliu atveju – netgi apie menus.

Būtent dėl to seni įmonių katalogai ir turi pakankamai nemenką pranašumą prieš naujus. Jie yra po kaulelį išnarstyti įvairiausių paieškos sistemų, dėl ko jų optimizacija yra atlikta ypač kokybiškai. O tai užtikrina didelius lankytojų srautus tiek pačiam įmonių katalogui, tiek ir visoms jame užsiregistravusioms įmonėms.

Ne, tai tikrai nereiškia to, jog rinktis per pastaruosius vienerius ar dvejus metus sukurtų įmonių katalogų drastiškai nereikėtų. Ir taip yra dėl to, nes tokie įmonių katalogai ilgame laikotarpyje gali būti netgi efektyvesni už sukurtus gerokai seniau dėl savo modernaus požiūrio bei didesnio indėlio į ilgalaikę optimizaciją. Skirtumas tik tas, jog seni įmonių katalogai Jums galės pasiūlyti gerokai geresnę optimizaciją bei spartesnį efektyvumą trumpame laikotarpyje, kas yra ypatingai svarbu, jei siekiate greitų užsiregistravimo įmonių kataloguose rezultatų.