Prabangių automobilių nuoma – Kokį pasirinkti?

Prabangių automobilių nuomaPrabangūs automobiliai pirmiausiai suteikia komfortą – jie erdvūs, dideli ir patogūs. Kita vertus, jie padeda pabrėžti statusą ir nepriklausomumą, o kelionių metu tampa tikru išsigelbėjimu, padedančiu įveikti didelius atstumus. Daugelis yra įsitikinę, jog tokio automobilio išlaikymas kainuoja nemažus pinigus. Tačiau viskam yra alternatyva – prabangių automobilių nuoma.

Traukia praeivių akį

Kiekvienas šventė vis kitokia ir prabangių automobilių nuomos paslaugos leidžia visose situacijose jaustis kaip žuviai vandenyje. Nesvarbu ar Jūs užsienyje vykstate į verslo susitikimus, ar keliaujate su šeima, ar važiuojate į kino filmo premjerą, o galbūt į retų automobilių parodą. Prabangus automobilis gali vieną kartą būti nuomojamas su vairuotoju, kitą kartą – be jo. Kaip ir galimybė Jums kaskart džiaugtis naujos klasės ir modelio automobiliu.

Prabangių automobilių nuoma TOP

  1. Sąrašo favoritu išrinktas “Bentley” – Lietuvos gatvėse pirmosios kartos “Bentley Continental GT” modeliai yra itin reti. Baziniai šio modelio automobiliai Europoje kainuoja nuo 180 tūkst. Todėl su šiuo automobiliu neliksi nepastebėtas. Žmonių, kurie vertina prabangą žvilgsnis visuomet nukryps į tokiu automobiliu važiuojantį asmenį. Paslaugos “Prabangių automobilių nuoma” Lietuvoje ir užsienyje suteikia galimybę jį išsinuomoti ir su vairuotoju, ir be jo.
  1. Keliomis dešimtimis tūkstančių eurų brangesni „Bentley Flying Spur“ automobiliai yra itin vertinami auto inžinierių dėl naujos kartos turbo benzininių variklių. Pastarieji leidžia išvystyti didesnį nei 295 km/val. greitį. Kitas svarbus faktorius – automobilio svoris, kuris suteikia stabilumo  –  sedanas sveria beveik tris tonas.
  1. „Bentley Mulsanne“ – 289 000 eurų. Šis superautomobilis padėjo gamintojams laimėti 24 val. ištvermės varžybas “LA Mano”. Tenka pripažinti net didžiausiems skeptikams – solidu. Ypatingai turint omenyje, kad britų koncernas orientuojasi į prabangių, o ne sportinių automobilių gamybą. Panašu, kad jiems puikiai pavyksta suderinti viską, o jų sukurti gaminiai atitiks įvairiausius klientų poreikius.
  1. “Porsche 918 Spyder” – greičiausiai Niurburgringo trąsą įveikęs automobilis. Sportinis automobilis, kuris patiks vaikinui arba vyrui, norinčiam išspausti gazą iki dugno. Rečiau nuomojamas vestuvėms, ir beveik niekada – verslo susitikimams.
  1. “Ferrari 458 Italia“ stebuklas turi 4,5 litro V8 variklį, kurio pagalba pasiekia apie tris šimtus km/val. greitį. Jo kaina 197 tūkst. eurų. Tai sportinis automobilis. Lietuvoje – nenuomojamas.