Automobilis – pirkimas ir nuoma

Automobilis šiais laikais laikomas kone privalomu turėti daiktu, gyvenant ir mieste, ir už jo ribų. Daugelis, vos sulaukę pilnametystės, jau skuba išsilaikyti vairavimo teises ir įsigyti automobilį. Galbūt ir patį pigiausią, galbūt tokį, kurį reikės nuolatos tvarkyti, tačiau svarbiausia – savo.

        Automobilių nuomaKita vertus, vakaruose jau pradeda matytis, kaip atsiranda naujoji karta, kuri vengia turėti kažkokį ilgalaikį turtą. Tai yra, kam turėti butą, kai jį galima nuomoti? Kam turėti automobilį, jei galima pasinaudoti automobilio nuoma? Taip žmonės neprisiriša prie materialaus turto ir gerokai laisviau gyvena. Toks gyvenimo būdas turi tiek pliusų tiek ir minusų. Tačiau apsistokime tik prie automobilių, nes kitu atveju ši tema pasidarys kone neišsemiama.

        Kodėl reikia turėti automobilį? O kodėl gi ne? Jis suteikia laisvės, galima bet kada sėsti ir važiuoti, kur panorėjus. Automobiliu galima atsigabenti namo naujus pirkinius, pervežti didesnius daiktus ar tiesiog patogiai važinėti į darbą ir kitais reikalais. Taigi, kai kuriems žmonėms automobilio turėjimas atrodo gerokai pranašesnis negu ilgalaikė automobilių nuoma ar naudojimąsi taksi paslaugomis.

      Kitas variantas – ilgalaikė automobilio nuoma?

        Ilgalaikė automobilio nuoma naudinga tiems, kas gyvena Vilniuje ar kitame dideliame mieste. Tarkime, jums prireikia mėnesį važinėti į mokymus kitame mieste ar kokioje viešuoju transportu sunkiai pasiekiamoje vietoje. Vilnius – nemažas miestas, todėl ilgalaikė automobilių nuoma čia gali tikrai pasiteisinti.

        Kuo automobilių nuoma Vilniuje ar kitame mieste yra pranašesnė už asmeninio automobilio turėjimą?

  •         Jums nereikia atlikti techninės apžiūros. Kiekvienas vairuotojas pripažins, kad tai gali būti tikras galvos skausmas, ypač vairuojant senesnį automobilį.
  •         Jums nereikia dukart per metus keisti padangų. Sutaupote dar daugiau laiko.
  •         Nereikia rūpintis, ar iš galiojimo išėjo gesintuvas, ar turite vaistinėlę ir kitus privalomus automobilio reikmenis.
  •         Pasinaudoję ilgalaike automobilio nuomą, greičiausiai vairuosite tik naujus ir labai naujus automobilius.
  •         Jums nereikės rūpintis tepalais, automobilio remontu ir kitais rūpesčiais, susijusiais su automobilio priežiūra.

Tad pagalvokite – ar sutaupytas laikas ir pinigai autoservise neatperka nuosavo automobilio turėjimo? Iš tiesų, kas yra pigiau? Ar pirkti automobilį ir juo rūpintis ar tiesiog pasinaudoti ilgalaike automobilio nuoma. Žinoma, tą kiekvienu atveju reikėtų paskaičiuoti atskirai, tačiau kartais automobilių nuoma Vilniuje ir kituose miestuose tikrai atsiperka.