Ar verta užsienyje nuomotis automobilį?

automobilio nuomaKas dažnai keliauja, susiduria su tuo, kad užsienyje kartais gali būti sudėtinga persikelti iš vienos miesto į kitą ar nuvažiuoti iš miesto į užmiestį, aplankyti kokių nors įdomesnių lankytinų objektų. Ir dažniausiai bėda būna net ne tai, kad nėra dažnai važiuojančių autobusų ar traukinių, bet tai, kad tvarkaraščius gali būti suprasti vien dėl to, jog jie parašyti kita tvarka arba dėl to, jog jie gali būti parašyti kita kalba, kurios nesuprantate. Ką tokiu atveju daryti? Žinoma, visada galima pasiklausti vietinių (jei nekeliaujate po Italijos kaimelius, kur angliškai vargiai susikalbėsite). Tačiau ir kitas būdas keliauti – tai nuomotis automobilį užsienyje.

                  Automobilio nuoma užsienyje yra visiškai nesudėtingas dalykas. Žinoma, dažnai reikia turėti kreditinę kortelę. O visa kita – paprasta. Tokiose firmose dirba žmonės, kurie kalba angliškai. Net ir tokiose šalyse, kaip Prancūzija ar Italija, kur žmonės šiaip nelinkę mokytis anglų kalbos. Tačiau jei esate, pavyzdžiui, Sardinijos saloje ir norite išsinuomoti automobilį, jums bėdų neturėtų kilti – juk jei darbuotojas nemokėtų anglų kalbos, tikriausiai jis automobilių nuomos punkte nė nedirbtų.

                  Taigi, kaip vyksta automobilio nuoma? Žinoma, tą galima padaryti iš anksto, rezervuojant automobilį internetu dar būnant Lietuvoje. Tuomet ir anglų kalbos jums nereikės mokėti. Tai paprasta, aišku, galite pasirinkti norimą automobilį, matyti visus mokesčius, o užsakytą automobilį dažnai siūloma atsiimti tiesiog oro uoste. Jei pamiršote automobilį rezervuoti iš anksto, tuomet šalyje, kurioje atostogaujat, ieškokite automobilio numos punkto. Ten jums bus pasiūlyta kaina už automobilį, pasiūlys, kokius draudimus galite įsigyti už papildomą mokestį, leis pasirinkti automobilį. Populiariausi nuomojami automobiliai būna nedideli, mažomis kuro sąnaudomis. Tačiau jie būna nauji ir patikimi, tad kelyje problemų jums neturėtų iškilti. Automobilis dažniausiai gaunamas pilnu kuro baku ir tokiu pat baku ir grąžinamas. Taigi, prieš palikdami automobilį, užpildykite kuro baką. Nieko tokio, jei po to nuvažiuosite dar kelis kilometrus – taip tiksliai niekas benzino kiekio nematuoja.

                  Taigi, kaip matote, automobilio nuoma užsienyje yra tikrai paprastas dalykas. Jei tai darote pirmą kartą, gali būti šiek tiek neramu ir neaišku, tačiau jau antrą kartą būsite viskuo užtikrinti ir tai nesukels keblumų. Juolab, kad šiais laikais viskas tik paprastėja, darosi aiškiau, lengviau ir suprantamiau. Todėl išsinuomoti automobilį užsienyje yra paprasta ir automobilį dažnai galima vos per pusvalandį.