Transportas

Kompiuterinė diagnostika turi būti pasitelkiama reguliariai

kompiuterine diagnostikaKelyje dažnai tenka susidurti su automobilio gedimais? Norite, kad servise jūsų transporto priemonę apžiūrėti tikri specialistai? Tai nereiškia, kad jums teks išleisti didžiules pinigų sumą. Kompiuterinė diagnostika yra vienas iš būdų iš anksto nustatyti galimas transporto priemonių gedimų priežastis. Užkirtus kelią gedimams, kelyje tikrai jaustumėtės žymiai saugiau. Kaip bebūtų, kompiuterinės diagnostikos paslauga turėtų būti pasirinkta ne bet kur. Apie šią paslauga siūloma plačiau pasidomėti kiekvienam transporto priemonės savininkui, nes vis dėlto – netinkamas pasirinkimas gali privesti prie nereikalingų išlaidų.

Kompiuterinė diagnostika yra skirta gedimų ar nesklandumų identifikavimui. Tai reiškia, kad nustačius galimus gedimus, žinosite dėl kokių problemų reikia kreiptis. Paprastai kalbant, diagnostikos atveju, bus nustatytos visos galimos problemos, bet tai nereiškia, kad tie patys specialistai ims ir viską pašalins. Atlikus kompiuterinę diagnostiką, jums bus išvardintos visos problemos, o tada specialistai, jums panorėjus, galės nustatyti paslaugų kaina už tų gedimų šalinimą. Žinoma, kai kuriems vairuotojams kainos yra per daug didelės, todėl jie ieško alternatyvų. Atlikus kompiuterinės diagnostikos darbus ir nustačius problemas, galima kreiptis į kitus servisus, jog šie pašalintų visas problemas. Toks pasirinkimas yra ypač dažnas, nes ne visur remonto darbai kainuoja tiek pat.

Verta atminti, kad Lietuvoje, kaip ir kitose šalyse, yra daug nesąžiningų įmonių bei privačių asmenų, kurie atlieka automobilio remonto darbus netinkamai arba sukčiaujant. Dėl šios priežasties jūs turite iš anksto pasidomėti ar jūsų pasirinkti specialistai yra profesionalūs ir žinantys ką daro. Geriausia būtų dėl kompiuterinės diagnostikos kreiptis į tuos servisus, kuriuose būtų atliekami ir remonto darbai priimtinomis kainomis. Žinoma, viskas remiasi į paslaugų kokybę. Trumpai tariant, jeigu matote, kad yra ne vienas nusiskundimas remonto darbais, tuomet būtinai ieškokite kito serviso, kuris paslaugas suteiktų be priekaištų.

Ieškantiems patikimų specialistų, pravartu paieškoti jų internete. Šiuo metu didžioji dalis servisų turi savo interneto svetaines, kuriose yra aprašomos tiek siūlomos paslaugos, tiek ir nustatyti tų paslaugų įkainiai. Taip pat kai kurie specialistai supažindina su tam tikromis paslaugomis – aprašo kam jos reikalingos ir kaip jos atliekamos, jog klientui atvykus, kiltų kuo mažiau klausimų.

 

Ką svarbu žinoti renkantis specialistus?

 • Jeigu jums reikalingi visi darbai, įskaitant remonto ir diagnostikos, tuomet įsitikinkite, kad servisas dirba legaliai. Yra daug tokių vietų, kurios slepia mokesčius ir klientams jokių kvitų neišduoda. Problema ta, kad neturint kvitų, negalima reikšti jokių pretenzijų, jeigu darbai atlikti nekokybiškai.
 • Specialistus reikia rinktis pagal atsiliepimus. Neverta gaišti laiko su tais, kurie, pasak anksčiau buvusių klientų, tik dar labiau pakenkė transporto priemonei. Yra tokių atvejų, kuomet po apsilankymo pas specialistus, po trumpo laiko teko grįžti ir šalinti ne tik tas pačias, bet ir naujas problemas, apie kurias nieko nebuvo žinota dar iki pirminio apsilankymo. Būtinai domėkitės pas ką lankotės.
 • Jeigu norite, kad jūsų automobilis važiuotų be jokių nesklandumų, patartina bent jau kartą per metus atlikti pilną transporto priemonės diagnostiką. Tai yra variklio, prietaisų skydelio, pakabos patikra. Tiesiog diagnostika atliekama visam automobiliui.
 • Kreipiantis dėl darbų, iš anksto teiraukitės dl kainos. Būna ir tokių situacijų, kuomet klientai atvyksta dėl kažkokių remonto darbų, tačiau pamiršta kiek viskas kainuos. Po darbų, jie neretai sužino, kad kaina bus didesnė nei tikėjosi. Būtinai viską išsiaiškinkit iš anksto.

Kompiuterinė diagnostika padeda iš anksto identifikuoti automobilio problemas ir pasak specialistų, tokia paslauga reikėtų naudotis reguliariai, jeigu jums rūpi jūsų saugumas.

Auto nuomos galimybės

Auto nuomos galimybes

Jei dar jums niekuomet nebuvo tekę naudotis automobilių nuomos paslaugomis, tačiau šią akimirką atsirado tokią būtinybė, tuomet jums turbūt aktualu, kokios yra šiuolaikinės auto nuomos galimybės, tačiau jei norėsite išsinuomoti transporto priemonę, jums tikrai neturėtų būti sudėtinga tai padaryti. Šiomis dienomis yra labai didelis transporto priemonių nuomos paslaugų teikėjų asortimentas, todėl jums tikrai neturėtų kilti jokių papildomų nepatogumų. Kaip bebūtų, jei norite išsinuomoti transporto priemonę ir nežinote į kokią automobilių nuomos bendrovę jums vertėtų kreiptis, pateiksime jums ne vieną naudingą patarimą, kurio pagalba galėsite kur kas lengviau atrasti jums tinkamiausius automobilių nuomos paslaugų teikėjus.

Žinoma, visų pirma jums vertėtų pasinaudoti internetu ir atsižvelgti į tai, koks yra dabartinis transporto priemonių nuomos paslaugų teikėjų asortimentas. Kaip jau supratote, jis bus labai didelis. Todėl į internetinės paieškos sistemos laukelį įrašykite jus dominančią frazę, kuri būtų kaip įmanoma labiau susijusi su jūsų ieškomomis paslaugomis. Pavyzdžiui, jei jūs norite išsinuomoti mikroautobusą, tuomet jums vertėtų paieškoti šios srities specialistų. Jei jūs ieškosite tų paslaugų teikėjų, kurie nuomoja būtent mikroautobusus (Minibusas), tuomet jums bus kur kas lengviau atrasti šių paslaugų teikėjus, siūlančius labai platų mikroautobusų asortimentą. Kaip bebūtų, jei jūs peržiūrėsite jų asortimentą, tikrai atrasite tuos internetinius tinklalapius, kuriuose yra pateikiama visa jums dominanti informacija apie tokio pobūdžio teikiamas paslaugas.

Kai atrasite tai, kas jums patinka, atsižvelkite ir į siūlomą mikroautobusų asortimentą. Atsižvelgdami į savo konkretų būsimos kelionės tikslą, pasirinkite ir tinkamiausią mikroautobusą. Labai svarbu, kad jis būtų erdvus, patogus, funkcionalus ir atitinkantis visus šiuolaikinius standartus. Kita vertus, jei jūs dar niekuomet nebuvote nuomojęsi mikroautobuso, jums gali kilti labai daug papildomų klausimų, todėl vertėtų tiesiogiai susisiekti su pasirinktais mikroautobusų nuomos paslaugų teikėjais ir užduoti visus jums aktualius klausimus. Kai tai padarysite, tuomet galėsite dar paprasčiau pasirinkti, nusprendžiant, kurie paslaugų teikėjai kuo puikiausiai atitinka visus jūsų turimus lūkesčius. Taigi, dabar belieka atsižvelgti į šiuos patarimus ir atlikti šių paslaugų teikėjų paiešką.

Sparčiai populiarėjančios internetinės parduotuvės

Maksi.ltKada gyvenimas tampa paprastesnis? Atsakymas labai akivaizdus ir paprastas – tuomet, kai pasitelkiame pačius efektyviausius sprendimus. Tuo tarpu, kiekvienas iš mūsų puikiai žino, kas šiomis dienomis yra vadinama efektyviausiais pasirinkimais. Taip, tai yra internetiniai sprendimai. Pastaruoju metu labai sparčiai populiarėja internetinės parduotuvės. Vis daugiau žmonių ima naudotis apsipirkimo procesą palengvinančiais ir paspartinančiais pasirinkimais. Ir tai yra visiškai suprantama – juk šiuolaikinis vartotojas yra labai užimtas ir daug darbų vienu metu norintis įgyvendinti žmogus. Dabartinių laikų žmogui įtikti su įprastiniais ir tradiciniais sprendimais tikrai nėra lengva, o kai kuriais atvejais ir visiškai neįmanoma. Jei fizinio apsipirkimo metu žmogui reikia skirti ne vieną valandą savo laiko, tai naudodamasis internetu jis visą tai gali atlikti akimirksniu – vos per keletą minučių. Ir šiuo atveju kalbame ne apie vieną prekę. Nepaisant to, kokio kiekio skirtingų daiktų vartotojui reikėtų, jis visą tai gali įsigyti kelių mygtukų paspaudimais. Tokie internetiniai sprendimai visiškai pakeitė patį apsipirkimo procesą, kadangi būtent pastarasis variantas yra kur kas greitesnis, sklandesnis ir efektyvesnis.

Tarkime, jei jūs dabar pasinaudosite internetine paieškos sistema, į pagalbą pasitelkdami atitinkamus raktažodžius, labai greitai pastebėsite, kokį didelį pasirinkimą turite. Dabar veikia tūkstančiai įvairių internetinių parduotuvių (ir šiuo atveju kalbame tik apie Lietuvą), todėl net jei jūsų keliami reikalavimai yra labai dideli ir išskirtiniai, jūs tikrai galite atrasti jums pačias reikalingiausias prekes. Kai galiausiai pasirinksite internetinę parduotuvę (pvz., Maksi.lt), tuomet pasinaudokite vidine paieška ir prekių filtravimu. Tai padės dar greičiau atrūšiuoti ir atrinkti prekes, kurios atitinka jūsų keliamus reikalavimus. Tai atlikus galėsite palyginti skirtingas prekes, kurios priklauso tai pačiai jums aktualių prekių grupei. Be to, palyginti galėsite ne tik prekių kainas, tačiau ir jų atitinkamus parametrus, tokiu būdu pasirenkant tiek kainos, tiek ir kokybės atžvilgiu patį palankiausią variantą.

Taigi, kai išbandysite internetinę prekybą, visais jos teikiamais privalumais akimirksniu įsitikinsite patys. Ir tai tikrai netruks ilgai, todėl belieka pasinaudoti patarimais ir įgyvendinti juos praktiškai.

Kas superka savivarčius

Kur kreiptis ir ką daryti tuomet, kai prireikia parduoti sunkiasvorę transporto priemonę? Šis klausimas kyla daugeliui šiuolaikinių vartotojų. Ir nors suprantama, kad nemaža dalis žmonių pirmiausia pagalvoja apie įprastinius internetinius skelbimų portalus, tai tikrai ne visuomet yra pats tinkamiausias sprendimas, kuris gali padėti lengviau ir efektyviau pasiekti norimą rezultatą. Trumpiau tariant, jei jūs naudositės skelbimų portalais, anaiptol ne visuomet to vienintelio pirkėjo galėsite sulaukti tą pačią ar kitą dieną. Tuo tarpu didžioji dalis žmonių visiškai nenori dienų dienas ieškoti savo turimos transporto priemonės pirkėjo. Juk tokiu atveju yra gaištamas brangus laikas ir eikvojami papildomi pinigai. Todėl jei jūs nenorite susidurti su visais šiais nepatogumais ir laiko gaišatimi, tačiau siekiate, kad jūsų turimą savivartį nupirktų čia ir dabar, turėtumėte pasidomėti, kas superka savivarčius ir tai daro pačiu sparčiausiu bei efektyviausiu būdu.

Perka savivarciusŽinoma, šiuo atveju kalbame apie transporto priemonių supirkėjus, kurių dabartinėje rinkoje yra daugybė. Jei jūs peržiūrėsite įvairius internetinius tinklalapius, kuriuose yra apžvelgiamos šios paslaugos, tuomet galėsite kur kas lengviau pasirinkti tai, kas geriausiai atitinka jūsų lūkesčius. Be abejo, turėtumėte nusiteikti, kad transporto priemonių supirkėjų bus šimtai. Ir didžioji dauguma jų veikia visoje Lietuvoje, tačiau jei jūs nenorite gaišti savo laiko pasiūlymus teikiant kiekvienam supirkėjui, pasirinkite tuos, kurie jums atrodo tinkamiausi ir priimtiniausi. Tuomet jums beliks užpildyti internetinę pasiūlymo formą ir išsiųsti ją naudojantis jūsų pasirinktų transporto priemonių supirkimo paslaugų teikėju internetiniu tinklalapiu.

Tai atlikus teliks palaukti keletą minučių ir transporto priemonių supirkėjai su jumis susisieks jūsų nurodytais kontaktiniais duomenimis. Kai tai įvyks, galėsite telefonu aptarti visas tolimesnes detales, tarp kurių taip pat bus ir kaina, susitikimo vieta bei jums tinkamas laikas. Šios srities specialistai labai vertina visus savo klientus, todėl jie negaišina klientų laiko ir į nurodytą vietą atvykta patys. Be to, už perkamą savivartį yra atsiskaitoma grynaisiais pinigais sandorio sudarymo vietoje, todėl pinigus gausite iš karto. Kartu jums bus padėta užpildyti ir visus dokumentus.

Automobilis – pirkimas ir nuoma

Automobilis šiais laikais laikomas kone privalomu turėti daiktu, gyvenant ir mieste, ir už jo ribų. Daugelis, vos sulaukę pilnametystės, jau skuba išsilaikyti vairavimo teises ir įsigyti automobilį. Galbūt ir patį pigiausią, galbūt tokį, kurį reikės nuolatos tvarkyti, tačiau svarbiausia – savo.

        Automobilių nuomaKita vertus, vakaruose jau pradeda matytis, kaip atsiranda naujoji karta, kuri vengia turėti kažkokį ilgalaikį turtą. Tai yra, kam turėti butą, kai jį galima nuomoti? Kam turėti automobilį, jei galima pasinaudoti automobilio nuoma? Taip žmonės neprisiriša prie materialaus turto ir gerokai laisviau gyvena. Toks gyvenimo būdas turi tiek pliusų tiek ir minusų. Tačiau apsistokime tik prie automobilių, nes kitu atveju ši tema pasidarys kone neišsemiama.

        Kodėl reikia turėti automobilį? O kodėl gi ne? Jis suteikia laisvės, galima bet kada sėsti ir važiuoti, kur panorėjus. Automobiliu galima atsigabenti namo naujus pirkinius, pervežti didesnius daiktus ar tiesiog patogiai važinėti į darbą ir kitais reikalais. Taigi, kai kuriems žmonėms automobilio turėjimas atrodo gerokai pranašesnis negu ilgalaikė automobilių nuoma ar naudojimąsi taksi paslaugomis.

      Kitas variantas – ilgalaikė automobilio nuoma?

        Ilgalaikė automobilio nuoma naudinga tiems, kas gyvena Vilniuje ar kitame dideliame mieste. Tarkime, jums prireikia mėnesį važinėti į mokymus kitame mieste ar kokioje viešuoju transportu sunkiai pasiekiamoje vietoje. Vilnius – nemažas miestas, todėl ilgalaikė automobilių nuoma čia gali tikrai pasiteisinti.

        Kuo automobilių nuoma Vilniuje ar kitame mieste yra pranašesnė už asmeninio automobilio turėjimą?

 •         Jums nereikia atlikti techninės apžiūros. Kiekvienas vairuotojas pripažins, kad tai gali būti tikras galvos skausmas, ypač vairuojant senesnį automobilį.
 •         Jums nereikia dukart per metus keisti padangų. Sutaupote dar daugiau laiko.
 •         Nereikia rūpintis, ar iš galiojimo išėjo gesintuvas, ar turite vaistinėlę ir kitus privalomus automobilio reikmenis.
 •         Pasinaudoję ilgalaike automobilio nuomą, greičiausiai vairuosite tik naujus ir labai naujus automobilius.
 •         Jums nereikės rūpintis tepalais, automobilio remontu ir kitais rūpesčiais, susijusiais su automobilio priežiūra.

Tad pagalvokite – ar sutaupytas laikas ir pinigai autoservise neatperka nuosavo automobilio turėjimo? Iš tiesų, kas yra pigiau? Ar pirkti automobilį ir juo rūpintis ar tiesiog pasinaudoti ilgalaike automobilio nuoma. Žinoma, tą kiekvienu atveju reikėtų paskaičiuoti atskirai, tačiau kartais automobilių nuoma Vilniuje ir kituose miestuose tikrai atsiperka.

Padangos – kuo jos skiriasi?

PadangosPadangas turi daugybę transporto priemonių. Automobiliai, motociklai, keturračiai, dviračiai. Bent jau motorinėms transporto priemonėms padangos  yra keičiamos bent porą kartų į metus. Pirmas kartas būną pavasarį, kai ateina metas nusiimti žiemines padangas ir užsidėti vasarines, geriau tinkančias asfaltui, o ne sniegui. Antrą kartą padangas keičiame rudenį, kuomet keliai pasidengia sniegu, atsiranda plikledžio tikimybė, keliai pasidaro slidūs ir mums reikia geresnio automobilio sukibimo. Tuomet perkamos žieminės automobilių padangos. Tačiau žinotina, kad padangas dažnai keičia ne tik automobilių vairuotojai, bet taip pat yra keičiamos ir keturračių padangos. Tačiau jos keičiamos ne tik dėl sezono pasikeitimo, bet ir dėl kitų priežasčių. Pakalbėkime apie jas plačiau.

                  Jei pasižiūrėsite, kokias keturračių padangas siūlo prekybininkai, galite nustebti, kokia didelį jų įvairovė yra. Visų pirma skiriasi rato, ant kurios dedamos padangos dydis. Pagal tai reikia atrinkti ir padangas. Lygiai tas pats galioja ir automobilių padangoms. Tuomet galima žiūrėti į protektoriaus raštą, į padangos plotį, aukštį. Platesnės padangos sukurs mažesnį slėgį į grunto paviršių. Tai aktualu, jei keturračiu važiuojama smėliu ar kita minkšta danga. Skirtingos keturračių padangos parenkamos, kai reikia važinėti keliukais, kitokios kai važinėjama asfaltu ir trečios, kai keturračiu yra lenktyniaujama. Taigi, kiekvienai progai, kelio dangai reikia pasirinkti skirtingas padangas, jei norima išnaudoti visas keturračio galimybes.

                  Automobilių padangos pasižymi lygiai tokiais pačiais skirtumais kaip ir keturračių. Vienos būna platesnės, lygesniu protektoriumi, kitos yra siauros, aukštos. Automobilių padangas taip pat galima rinktis pagal kelio dangą, metų laiką. Lenktynininkai padangas keičia dar dažniau – tai priklauso ir nuo to, ar kelio danga sausa ar šlapia, ar ji trasoje keičiasi. Visgi, paprastų automobilių padangos nėra taip dažnai keičiamos – žmonėms tiesiog nėra poreikio išnaudoti automobilio galimybes tam, kad nuvažiuotų į darbą, į sodą ar aplankyti giminių. Tad kai rinksitės padangas, galite pasitikėti parduotuvės darbuotoju arba tiesiog prekės aprašymu, kuriame pateikta informacija, kam skirtos vienos ar kitos padangos ir kokiomis savybėmis jos pasižymi. Atminkite, kad geriau sumokėti daugiau ir pirkti brangesnes padangas, kurios tarnaus ilgiau.

Ar verta užsienyje nuomotis automobilį?

automobilio nuomaKas dažnai keliauja, susiduria su tuo, kad užsienyje kartais gali būti sudėtinga persikelti iš vienos miesto į kitą ar nuvažiuoti iš miesto į užmiestį, aplankyti kokių nors įdomesnių lankytinų objektų. Ir dažniausiai bėda būna net ne tai, kad nėra dažnai važiuojančių autobusų ar traukinių, bet tai, kad tvarkaraščius gali būti suprasti vien dėl to, jog jie parašyti kita tvarka arba dėl to, jog jie gali būti parašyti kita kalba, kurios nesuprantate. Ką tokiu atveju daryti? Žinoma, visada galima pasiklausti vietinių (jei nekeliaujate po Italijos kaimelius, kur angliškai vargiai susikalbėsite). Tačiau ir kitas būdas keliauti – tai nuomotis automobilį užsienyje.

                  Automobilio nuoma užsienyje yra visiškai nesudėtingas dalykas. Žinoma, dažnai reikia turėti kreditinę kortelę. O visa kita – paprasta. Tokiose firmose dirba žmonės, kurie kalba angliškai. Net ir tokiose šalyse, kaip Prancūzija ar Italija, kur žmonės šiaip nelinkę mokytis anglų kalbos. Tačiau jei esate, pavyzdžiui, Sardinijos saloje ir norite išsinuomoti automobilį, jums bėdų neturėtų kilti – juk jei darbuotojas nemokėtų anglų kalbos, tikriausiai jis automobilių nuomos punkte nė nedirbtų.

                  Taigi, kaip vyksta automobilio nuoma? Žinoma, tą galima padaryti iš anksto, rezervuojant automobilį internetu dar būnant Lietuvoje. Tuomet ir anglų kalbos jums nereikės mokėti. Tai paprasta, aišku, galite pasirinkti norimą automobilį, matyti visus mokesčius, o užsakytą automobilį dažnai siūloma atsiimti tiesiog oro uoste. Jei pamiršote automobilį rezervuoti iš anksto, tuomet šalyje, kurioje atostogaujat, ieškokite automobilio numos punkto. Ten jums bus pasiūlyta kaina už automobilį, pasiūlys, kokius draudimus galite įsigyti už papildomą mokestį, leis pasirinkti automobilį. Populiariausi nuomojami automobiliai būna nedideli, mažomis kuro sąnaudomis. Tačiau jie būna nauji ir patikimi, tad kelyje problemų jums neturėtų iškilti. Automobilis dažniausiai gaunamas pilnu kuro baku ir tokiu pat baku ir grąžinamas. Taigi, prieš palikdami automobilį, užpildykite kuro baką. Nieko tokio, jei po to nuvažiuosite dar kelis kilometrus – taip tiksliai niekas benzino kiekio nematuoja.

                  Taigi, kaip matote, automobilio nuoma užsienyje yra tikrai paprastas dalykas. Jei tai darote pirmą kartą, gali būti šiek tiek neramu ir neaišku, tačiau jau antrą kartą būsite viskuo užtikrinti ir tai nesukels keblumų. Juolab, kad šiais laikais viskas tik paprastėja, darosi aiškiau, lengviau ir suprantamiau. Todėl išsinuomoti automobilį užsienyje yra paprasta ir automobilį dažnai galima vos per pusvalandį.

Ekonomiško automobilio paieškos

Toyota Prius hibridasVairavimas yra neatsiejama kasdienybės dalis daugeliui mūsų. Kai kam tai – ir savotiška saviraiškos priemonė, dažniau ne tiek per patį vairavimą, kiek per išskirtinį automobilį. Pastaruoju metu, žmonėms sąmoningėjant ir protingėjant, puikavimasis automobilio ima atrodyti kaip neišsilavinusio žmogaus požymis, tad vis dažniau atkreipiamas dėmesys į praktinę automobilio svarbą. O šioje vietoje automobilio ekonomiškumas, tiek kuro sąnaudų atžvilgiu, tiek ir per eksploatacines išlaidas, toli gražu ne paskutinėje vietoje. Tad nieko keisto, jog ir Lietuvoje populiarėja mažieji automobiliai, daugėja vairuojančių hibridinius Toyota Prius, kai tuo tarpu dvidešimties metų senumo dyzeliniai automobiliai, besispjaudantys juodais dūmais – vis retesnis reginys mieste. Mūsų laimei, žinoma.

Bandant išsirinkti ekonomišką automobilį, į patį šį terminą galima pažiūrėti labai įvairiai. Visų pirma renkamės dydį. Pagal realius savo poreikius. Didelei šeimai ko gero bus daug naudingiau vairuoti miniveną, miesto visureigį ar net mikroautobusą, nei vienu metu šeimos parke turėti du vidutinius automobilius. Tačiau kuomet koks nors krosoveris perkamas kaip asmeninis automobilis vienam žmogui kasdien važinėti į biurą, greičiausiai į ekonomiškumą toli gražu neatsižvelgiama. Šioje vietoje puikiai nišą užpildo mažieji automobiliai – tokie kaip Toyota Yaris ar net dar mažesnis jo brolis Aygo.

Kitas aspektas, leidžiantis sutaupyti kelionėje į darbą ir namo nuosavu automobiliu – tai kuro rūšis. Benzinas žinomas kaip brangiausias kuras, kita vertus, įprastai benzininiai automobiliai pigesni bei reikalaujantys pigesnių eksploatacinių išlaidų. Lietuviai sėkmingai taupo diegdami dujų įrangą ar vairuodami dyzelinius automobilius. Tačiau vėlgi, šioje vietoje reiktų gerokai įvertinti ir pradines investicijas. Vis dažniau gatvėse zuja ir hibridiniai, benzinu ir elektra varomi automobiliai, bene dažniausias iš tokių – jau minėtas Toyota Prius. Tiesa, nors šis modelis kuro sąnaudomis prilygsta kai kuriems vien benzininiams mažiems automobiliams, vis tik yra gerokai galingesnis ir erdvesnis, o tai – papildomas vairavimo malonumas tuo pačiu ir taupant. Na ir lieka elektromobiliai, vis dar tikra retenybė Lietuvos keliuose, tačiau bent jau kuro sąnaudų atžvilgiu leidžiantys važiuoti pigiausiai. O akumuliatorių įkraunant tam skirtose aikštelėse – dar ir nemokamas.

Labai svarbu įvertinti ir su tiesioginėmis išlaidomis kurui nesusijusias sąnaudas automobiliui. Pradedant tiesiog jo kaina, baigiant patikimumu ir paprastomis, bet brangiomis smulkmenomis kaip padangų dydis. Vis tik automobilis – tai tokia sritis, kur kiekvienas renkasi asmeniškai, pagal savo supratimą ir įsivaizdavimą, poreikius ir norus, būtent todėl jų gatvėse ir matome tokį margumyną. Vienos tiesios nėra.

 

Pagal kokius kriterijus rinktis krovinių pervežimą Vilniuje ir kituose miestuose?

Perkraustymo paslaugos VilniujeAnksčiau žmonėms tekdavo ilgai sukti galvas kaip pervežti savo krovinius iš vienos vietos į kitą. Tekdavo ieškoti pažįstamų žmonių, kurie turėdavo didesnių gabaritų transporto priemones ar krovinius dalimis reikėdavo gabenti patiems. Šiuo metu krovinių gabenimo paslauga yra itin populiari, o jos pasiūla vien internete yra milžiniška. Klausimas į kurią įmonę reikėtų kreiptis yra gana nelengvas. Juk vieni siūlo gerą kainą, kiti patikimumą, treti papildomas paslaugas, tokias kaip pagalba pakraunant krovinį ar atvirkščiai, iškraunant jį. Šiame straipsnyje aptarsime du pagrindinius kriterijus, kuriais remiantis turėtumėte lengviau apsispręsti į kurią įmonę kreiptis, kad jūsų kroviniu pervežimas Vilniuje ar kitame mieste taptu paprastesnis. Taip pat atkreipkite dėmesį, kokius krovinius planuojate pergabenti, pavyzdžiui, jei jums reikalingos perkraustymo paslaugos Vilniuje, tuomet turėtumėte ieškoti įmonių užsiimančių būtent šia veikla.

Pirmasis kriterijus yra įmonės populiarumas. Internete galima rasti daugybę šias paslaugas teikiančių įmonių, tačiau jeigu ieškote patikimumo ir norite sklandžiai, be jokių nesusipratimų pervežti savo krovinį, būtinai atsižvelkite į įmonės populiarumą internete. Galimybė internete palyginti keletą įmonių yra išties geras dalykas. Jūs galite rasti tokią įmonę, kuri siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį. Taip pat, vertėtų ir atsižvelgti į internetinės svetainės reprezentatyvumą ir socialinių tinklų paskyras, taip gana lengvai išsiaiškinsite, kuri įmonė yra patikimiausia ir savo darbą atlieka nepriekaištingai.

Antrasis kriterijus yra žmonių, kurie jau pasinaudojo įmonės paslauga atsiliepimai ir komentarai. Nepatingėkite perskaityti įmonės internetiniame puslapyje ar socialiniuose tinkluose esančias komentarų skiltis. Jose neabejotinai turėtumėte rasti ne tik atsakymus į iškilusius klausimus, bet ir pastabas, nusiskundimus ar pagyras skirtas krovinių pervežimo paslaugos įmonei. Paprastai tai yra vienas iš patikimiausių šaltinių, kurie teikia teisingą informaciją. Įmonė savo pagrindiniame puslapyje visuomet aukštins savo teikiamas paslaugas. Aprašymai skelbs apie tai, jog įmonė yra pati tinkamiausia jums, tačiau kiek tuose žodžiuose yra tiesos sprendžia asmenys, kurie jau pasinaudojo įmonės paslauga ir galimai aprašė viską komentarų skiltyje. Nevertėtų atmesti savo pasirinkimo pamačius vieną ar kelis blogus atsiliepimus, nes paprastai žmonės mėgsta kritikuoti, o pasidžiaugti puikiu aptarnavimu, deja, pamiršta. Įvertinkite ir tai, ar įmonė atsiliepia į užduodamus klausimus ir ar reaguoja į pastabas.

Taigi šie du kriterijai turėtų padėti jums apsispręsti, kuriai įmonei patikėti savo krovinį. Peržvelgę internetinius puslapius ir socialinių tinklų paskyras, bei perskaitę atsiliepimus, jausitės kur kas ramiau. Nepamirškite ir patys pasidalinti savo patirtimi. Tiek įmonei, tiek kitiems asmenims, kurie norės pasinaudoti tos pačios įmonės paslauga bus kur kas paprasčiau apsispręsti.

Prabangių automobilių nuoma – Kokį pasirinkti?

Prabangių automobilių nuomaPrabangūs automobiliai pirmiausiai suteikia komfortą – jie erdvūs, dideli ir patogūs. Kita vertus, jie padeda pabrėžti statusą ir nepriklausomumą, o kelionių metu tampa tikru išsigelbėjimu, padedančiu įveikti didelius atstumus. Daugelis yra įsitikinę, jog tokio automobilio išlaikymas kainuoja nemažus pinigus. Tačiau viskam yra alternatyva – prabangių automobilių nuoma.

Traukia praeivių akį

Kiekvienas šventė vis kitokia ir prabangių automobilių nuomos paslaugos leidžia visose situacijose jaustis kaip žuviai vandenyje. Nesvarbu ar Jūs užsienyje vykstate į verslo susitikimus, ar keliaujate su šeima, ar važiuojate į kino filmo premjerą, o galbūt į retų automobilių parodą. Prabangus automobilis gali vieną kartą būti nuomojamas su vairuotoju, kitą kartą – be jo. Kaip ir galimybė Jums kaskart džiaugtis naujos klasės ir modelio automobiliu.

Prabangių automobilių nuoma TOP

 1. Sąrašo favoritu išrinktas “Bentley” – Lietuvos gatvėse pirmosios kartos “Bentley Continental GT” modeliai yra itin reti. Baziniai šio modelio automobiliai Europoje kainuoja nuo 180 tūkst. Todėl su šiuo automobiliu neliksi nepastebėtas. Žmonių, kurie vertina prabangą žvilgsnis visuomet nukryps į tokiu automobiliu važiuojantį asmenį. Paslaugos “Prabangių automobilių nuoma” Lietuvoje ir užsienyje suteikia galimybę jį išsinuomoti ir su vairuotoju, ir be jo.
 1. Keliomis dešimtimis tūkstančių eurų brangesni „Bentley Flying Spur“ automobiliai yra itin vertinami auto inžinierių dėl naujos kartos turbo benzininių variklių. Pastarieji leidžia išvystyti didesnį nei 295 km/val. greitį. Kitas svarbus faktorius – automobilio svoris, kuris suteikia stabilumo  –  sedanas sveria beveik tris tonas.
 1. „Bentley Mulsanne“ – 289 000 eurų. Šis superautomobilis padėjo gamintojams laimėti 24 val. ištvermės varžybas “LA Mano”. Tenka pripažinti net didžiausiems skeptikams – solidu. Ypatingai turint omenyje, kad britų koncernas orientuojasi į prabangių, o ne sportinių automobilių gamybą. Panašu, kad jiems puikiai pavyksta suderinti viską, o jų sukurti gaminiai atitiks įvairiausius klientų poreikius.
 1. “Porsche 918 Spyder” – greičiausiai Niurburgringo trąsą įveikęs automobilis. Sportinis automobilis, kuris patiks vaikinui arba vyrui, norinčiam išspausti gazą iki dugno. Rečiau nuomojamas vestuvėms, ir beveik niekada – verslo susitikimams.
 1. “Ferrari 458 Italia“ stebuklas turi 4,5 litro V8 variklį, kurio pagalba pasiekia apie tris šimtus km/val. greitį. Jo kaina 197 tūkst. eurų. Tai sportinis automobilis. Lietuvoje – nenuomojamas.