Rašalinės ir lazerinės spausdintuvų kasetės

Tikriausiai nesuklysime tvirtindami, kad spausdintuvas šiais laikais yra labai svarbus prietaisas, kurį kasmet įsigyja vis didesnė dalis žmonių. Spausdinti galima bet ką, pradedant svarbiais dokumentais ir baigiant skanaus pyrago receptais bei nuotraukomis. Kiekvienas studentas naudojasi šiuo įrenginiu, kad būtų paprasčiau mokytis ar turėti neįperkamos knygos tekstą prieš save ant balto popieriaus lapo. Spausdintuvai yra dvejopi – rašaliniai ir lazeriniai. Abiejų funkcija yra ta pati, tačiau veikimo principas skirtingas. Abu vienija tas, kad prietaise reikalinga talpa, kurioje būtų talpinami dažai ar milteliai, kuriais naudojantis aparatas tekstą ar grafinį vaizdą gali perkelti ant popieriaus lapo.

lazerines kasetesRašalo ar lazerines kasetes yra pagrindinės spausdintuvų dalys. Įsigijus spausdintuvą ir jį naudojant ilgą laiką, jums tikrai reikės ne kartą šias dalis pakeisti naujomis arba jas papildyti. Rašalinio spausdintuvo kasetes reikės pildyti arba keisti šiek tiek dažniau, nes tokio tipo spausdintuvu dažniausiai yra spausdinami spalvoti dokumentai ir paveikslėliai, o tai automatiškai sunaudoja didesnį kiekį rašalo. Taip pat, ilgą laiką nesinaudojus rašaliniu spausdintuvu, jo rašalo kasetės paprasčiausiai uždžiūva, o taip nutikus ir norint vėl iš naujo prikelti užgesusį spausdintuvą naujam gyvenimui, jums reikės nusipirkti naują kasetę.

Jei rašalas neuždžiūvęs, o tiesiog pasibaigęs, galite pasirinkti ką norėsite daryti – pirkti naują originalią rašalo kasetę, įsigyti neoriginalią kasetę arba papildyti dažais jau esamą. Pirmuoju variantu būsite tikri, kad spausdintuvas veiks taip, kaip ir iki šiol – specialiai pritaikytos kasetės skirtos būtent jūsų tipo spausdintuvui tarnaus jums ilgą laiką, o dokumentai bus atspausdinti kokybiškai. Antru variantu sutaupysite šiek tiek pinigų, tiesa kokybės garantuoti negalėsite ir nebūsite visiškai tikri ar jūsų spausdintuvas priims kitokio tipo kasetę. Trečias variantas yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie tausoja gamtą ir siekia ekonomiškiausio varianto. Apibendrinant, nepaisant to, kuriuo keliu eitumėte, svarbiausia tai, kad darbas nenutrūktų ir spausdintuvo kasetės pakeitimas būtų tik formalumas, neapsunkinantis jūsų darbo dienos. Stebėkite dažų likutį spausdintuve, kad tuomet, kai jo labiausiai reikės, visada turėtumėte pakankamai dažų ar naują kasetę, kurią galėsite nedelsiant pakeisti senajai pasibaigus.