IT

Internetinių puslapių kūrimas: kodėl reikia rinktis profesionalą?

internetiniu puslapiu kurimasSugalvojote kažkokį internetinį projektą, bet nežinote kaip jį įgyvendinti? Jums bus reikalinga tokia paslauga kaip internetinių puslapių kūrimas. Jeigu patys nieko nesuprantate apie internato svetainių kūrimą, tai jums teks išleisti gana nemažai pinigų, jog visus darbus atliktų profesionalai. Jokiu būdu nereikėtų imtis svetainės kūrimo darbų patiems naudojantis viešai pateikiamomis pamokomis. Paprastas interneto svetaines patys vartotojai gali susikurti tuomet kai kalba eina apie elementarių turinio valdymo sistemų pajungimą. Ten nieko sudėtingo nėra, tuo labiau, kad yra daug naudingos informacijos kaip viską atlikti patiems. Tačiau jeigu jūsų tinklapis bus išskirtinis, tai tikėtina, jog jį teks programuoti. Štai programavimo jums tektų mokytis labai ilgai, bet ir tai neaišku ar iš pirmo karto viską padaryti pavyktų tinkamai.

Svetainių kūrimas profesionalų dažniausiai atliekamas be priekaištų, tačiau turėkite galvoje, kad profesionalams ir tenka sumokėti nemažas sumas – jie pigiai nedirba. Jeigu jūs kreipsitės į neaiškius svetainių kūrėjus, tai tikėtina, kad išleisite mažesnę sumą, bet ar viskas bus gerai – neaišku. Paprastai kalbant, mėgėjiškai darbus atliekantys specialistai dažniausia dirba pigiau nei profesionalai, tačiau jų paslaugų kokybė yra žymiai prastesnė. Būtent paslaugų kokybė turėtų būti jūsų prioritetas, nes jeigu darbai bus atliekami netinkamai, tai logiška, kad jūsų svetainė bus su saugumo spragomis, o jas teks užlopyti.

Dažnai į profesionalius svetainių kūrėjus kreipiamasi tais atvejais, kuomet tenka išspręsi kažkokias tinklapių saugumo problemas. Nors tokias bėdas turi šalinti prieš tai dirbę specialistai, pastebima, kad mėgėjai net nesiruošia imtis jokių darbų esant klaidoms – jie nusimuilina. Jums tektų samdyti profesionalus, jog šie ištaisytų ankstesnių specialistų paliktas klaidas. Jums reikėtų jiems sumokėti nemažą sumą. Štai kodėl iš karto siūloma kreiptis į profesionalius tinklapių kūrėjus, nes jie dažniausiai viską atlieka be priekaištų. Tuo labiau, kad jeigu ir pasitaiko kažkokios klaidos, tai jos šalinamos nemokamai, nes profesionalai dažniausiai suteikia ir garantiją. Taip pat reikia paminėti, kad nemokamai klaidas profesionalai šalina ir dėl to, kad nenori susigadinti savo reputacijos. Tad, dėl svetainės kūrimo būtina visuomet kreiptis tik į profesionalus.

seo paslaugos

SEO paslaugos – Kas tai yra?

Kaip vyksta SEO paslaugos?

SEO paslaugas reikia pradėti nuo įmonės skaitmeninio marketingo strategijos sukūrimo. SEO, tai tik vienas iš daugelio įrankių, kurie gali būti naudojami siekiant reklamuoti įmones prekes ar paslaugas. Kodėl SEO yra vienas iš naudingiausių priemonių? Galimybė pasiekti tikslinius paieškos sistemos vartotojus.

Kaip gi vyksta SEO? Pirmiausia SEO specialistai atlieka SEO auditą, raktinių žodžių parinkimą, SEO konkurentų analizę ir paruošę sėkmingą SEO strategiją. Profesionalios SEO paslaugos nėra greitas procesas, tad rezultatų reikėtų laukti tik po 8-12 ar 24 mėn. Viskas priklausys nuo rinkos konkurencijos, tad SEO specialistai informuos, kiek jiems reikės laiko pasiekti norimas pozicijas ir kiek tai kainuos.

SEO paslaugos (1)

SEO procesas prasideda nuo analizės, o toliau seka darbai susija su svetainės turinio gerinimu, atgalinių nuorodų rinkimu.

SEO paslaugos ar „Google Adwords“

SEO paslaugos yra naudojamos siekiant iškelti internetinį projektą į paieškos sistemos pirmą puslapį. Šių paslaugų dėka jūs tampate matomi tiksliniams lankytojams. Egzistuoja ir „Google Adwords“ skelbimai, kurie leidžia akimirksniu būti transliuojamam „Google“ paieškos pirmo lapo viršuje. Ką tai reiškia? Už atitinkamą mokestį jūsų el.parduotuvės ar internetinės svetainės aktyvi nuoroda ir skelbimo tekstas rodomas paieškoje. Kuomet vartotojas įvedą raktažodį – mato skelbimą. „Google Adwords“ lyginant su SEO paslaugomis turi vieną minusą, brangiai kainuoja. Mokama už paspaudimą. Priklausomai nuo raktinių žodžių konkurencijos paspaudimo kainos svyruoja nuo keletos euro centų iki kelių eurų. Šiuo atveju profesionalios SEO paslaugos yra pigesnės, bet rezultatai gaunami tik po kurio laiko.

Siekiant iškelti svetainę į pirmą paieškos lapą SEO specialistai turės dirbti nuo 6 iki 12 ar net 24 mėn. Viskas pirklausys nuo raktažodžių konkurencijos, jų kiekio, svetainės kokybės, amžiaus. Darbų trukmę lemia daug faktorių, tačiau lyginant su „Google Adwords“ – tai ženkliai pigesnis reklamos būdas. Aišku, minusas – laikas. Tačiau įmonės, kurios planuoja savo veiklą 5, 10 ar net 15 metų gali lengvai įtraukti šį įrankį į strategiją ir sėkmingai įgyvendinti. Kuomet svetainė pasiekia TOP pozicijas SEO specialistai tik palaiko jas, bei užsiima kitų raktažodžių kėlimu.

SEO paslaugos (2)

Kaip išsirinkti SEO specialistus?

Pradedant ieškoti SEO specialistų geriausias būdas juos filtruoti – atlikti darbai. Niekas geriau nekalba apie SEO agentūros ar specialisto kompetencija, nei pasiekti rezultatai. Dirbti su piliečiais, kurie neturi ką parodyti – nerekomenduojama. Gerai, jau žinote, kad reikės prašyti atliktų darbų, kaip suprasti, ar atlikti darbai yra vertingi. Juk SEO agentūra gali iškelti svetainę pagal labai konkurencingus raktažodžius ir pagal mažos konkurencijos raktažodžius. Naudinga patirtis, kuomet SEO specialistai yra iškėlę svetainę pagal aukštos konkurencijos raktažodžius. Jeigu agentūra jau yra tai atlikusi, galės padėti ir jūms. Blogai, kuomet į atliktų darbų sąrašą įtraukiami mažos konkurencijos raktažodžiai. Jie neturi didelės naudos klientams ir jų iškėlimas nereikalauja daug darbo ar žinių.

Geriausias patarimas Jums, būsimam pirkėjui, skambinkite įmonės, kurioms buvo atliktos SEO paslaugos. Klauskite, kokia reali nauda. Tik, taip išsiaškinsite ar SEO specialistai yra tikri savo srities žinovai.

Patiko straipsnis? Tuomet patiks ir Bilger.lt

Šilumos siurbliai: http://www.klima.lt/

Paskolos per 15 minučių išduodamos itin retai

paskolos per 15 minuciuJeigu jums reikia paskolos per 15 minučių, tai turėtumėte susitaikyti su tuo, kad dabar kredito įstaigos paskolas išduoda nebe taip greitai kaip anksčiau. Dabar jos turi dar kruopščiau tikrinti besiskolinančių asmenų gaunamų pajamų tvarumą bei tęstinumą, o taip pat tenka analizuoti ir visą kitą pateiktą informaciją. Tai reikalauja gana nemažai laiko, todėl šiuo metu paskolos internetu išduodamos kiek lėčiau nei prieš metus ar seniau. Tiesa, visa paskolos išdavimo procedūra gali dar labiau užtrukti, jeigu asmuo pateikia informaciją su klaidomis arba nurodo ne tokią, kokia turėtų būti. Tai ypač liečia tuos, kurie bando klaidinti paskolų teikėjus nurodant neteisingą informaciją apie gaunamų pajamų sumas.

Paskolos per 15 minučių nesuteikiamos ir dėl to, kad asmenys skolinasi ne laiku.

Po pernai priimtų VKĮ pataisų, kreditoriai įsipareigojo, jog nebeteiks kreditų nakties metu. Tai reiškia, kad tiems, kurie paskolos paraiškas teikia jau po 22 valandos, teks laukti sekančios darbo dienos, nes iki 7 valandos ryto paskolų bendrovės naujų kreditų išduoti negalės. Žinoma, jūs nakties metu galite teikti paraiškas, o kreditoriai jas gali analizuoti, tačiau pervedama paskolos suma turi būti išduodama tik įstatyme nurodytomis valandomis. Pabrėžtina ir tai, kad besiskolinantiems asmenims, nereikėtų paskubomis teiktis paraiškų, jeigu nenorima laukti dar ilgiau. Paskolų refinansavimas irgi reikalauja atidumo.

Visos paskolos, kurios išduodamos internetu, turi būti pervedamos tik po kruopštaus duomenų patikrinimo, todėl vartotojai turėtų atidžiau žiūrėti ką rašo paskolos paraiškoje. Jeigu nurodyti duomenys bus su klaidomis, tai tokiu atveju vėl viskas užtruks dar labiau, nes jūs tuos duomenis turėsite patikslinti. Kai kurios bendrovės netgi nereikalauja duomenų tikslinimo – jos, radusios nesutapimų, gali apskritai atmesti kredito paraišką.

Paskolos per 15 minučių išduodamos tik teisingai pateikusiems duomenis, darbingiems, sąžiningiems ir laiku vykdantiems įsipareigojimus.

Greičiausiai paskolas internetu gauna tie, kurie gauna nemažas pajamas. Taip pat tokie asmenys turi būti sukaupę itin mažai įsipareigojimų, o svarbiausia – jie turi būti atsakingi ir visuomet laiku mokantys įmokas. Tik tokiems asmenims greičiausiai išduodami vartojimo kreditai.

Kodėl verta naudotis internetinėmis parduotuvėmis

Garantinio aptarnavimo sąlygos
Akivaizdžios priežastys, kodėl verta naudotis internetinėmis parduotuvėmis.

Elektroninės prekybos populiarumas didėja ne dienomis, o valandomis – ir ši tendencija net neketina išblėsti. Dabar didžioji dalis vartotojų vos tik pagalvoję apie apsipirkimą, pirmiausia jiems reikiamas prekes stengiasi rasti internetu. Tai reiškia, kad jie siekia patogumo ir komforto. Jiems nebeaktualu vos tik susidūrus su tam tikrų prekių ar paslaugų būtinybe, „šokti“ į savo batus ir lėkti į fizines parduotuves ar reikiamų paslaugų teikimo vietas. Visa tai tampa pakankamai sudėtinga, nes žmonių gyvenimo tempas yra labai greitas ir jis nepaliaujamai spartėja. Todėl jei mes nepasitelkiame efektyvių sprendimų, natūralu, kad sugaištame labai daug laiko ir išeikvojame dar daugiau jėgų. Taigi, norint to išvengti, kur kas dažniau bandoma visus klausimus išspręsti nuotoliniu būdu. Verta pabrėžti, kad tai vartotojams padaryti sekasi labai puikiai.

Tačiau vėlgi, kalbėdami apie elektroninę prekybą, turime kalbėti ir apie kitą vartotojų grupę, kuri nėra linkusi apsipirkti internetu dėl pačių įvairiausių priežasčių. Todėl svarbu įvardinti priežastis, kurios lemia, kad kai kurie vartotojai vis dar daugiau dėmesio yra linkę skirti fiziniam apsipirkimo procesui.

Visų pirma, kai kurie žmonės mano, jog internetinis apsipirkimas nėra saugus – jie baiminasi prarasti savo pinigus ir atskleisti asmeninius duomenis. Laimei, tokie nuogąstavimai šiandien yra nepagrįsti. Dabar labai nesudėtinga suprasti, kuri internetinė parduotuvė yra patikima ir veikia teisėtai – yra begalė veiksnių, kurie apie tai mus informuoja vos tik apsilankius vienoje ar kitoje internetinėje parduotuvėje. Todėl jei iki šiol internetine prekyba nesinaudojote tik dėl šios priežasties, pats metas šį mitą išsklaidyti ir išbandyti tai, kas yra patogiausia.

Dar vienas ne ką mažiau svarbus veiksnys, tai pristatymo sąlygos. Skeptiškai internetinės prekybos atžvilgiu nusiteikę vartotojai mano, kad apsiperkant internetu, užsisakytų prekių reikės laukti ne vieną savaitę. Tačiau jei kalbame apie Lietuvoje veikiančias internetines parduotuves, įprastai tokių nepatogumų patirti nereikia. Trumpiau tariant, dažniausiai ties kiekviena preke būna iš anksto nurodytas ir jos pristatymo terminas, kuris įprastai neviršija vienos ar dviejų dienų. Tai iš tikrųjų nėra ilgas laiko tarpas, atsižvelgiant į tai, kad pirkėjui pačiam nereikia vykti į pasirinktą fizinę parduotuvę, eikvoti savo laiko ir patirti kitų nepatogumų.

Taip pat reikėtų paminėti ir garantinį aptarnavimą. Puikiai suprantama, kad garantinio aptarnavimo sąlygos yra svarbios bene kiekvienam pirkėjui. Todėl jei jūs iki šiol manėte, kad pirkdami internetu negalėsite naudotis garantiniu aptarnavimu – labai klystate. Skubame jus nuraminti ir patikinti, kad kiekviena prekė, kurią perkate, gali būti grąžinta tiek dėl jos pažeidimo, tiek ir dėl techninių gedimų, kurie yra atsiradę ne dėl vartotojo kaltės. Be to, jei garantijos galiojimo metu vartotojas susiduria su tam tikrais gedimais, visuomet įsigytą daiktą gali pristatyti į garantinio aptarnavimo servisą, kuriame atsiradę gedimai bus operatyviai ir profesionaliai pašalinti.

Galiausiai svarbu išsklaidyti mitą, kad internete prekės yra parduodamos brangiau. Jei internetines kainas palygintumėte su esančiomis fizinėse parduotuvėse, dažniausiai pastebėtumėte, kad internetinė prekyba pasižymi žemesnėmis kainomis. Todėl jei jums svarbu, kad galėtumėte tą pačią prekę įsigyti už žemesnę kainą, neabejotinai verta bent kartą peržiūrėti internetinėse parduotuvėse esantį prekių asortimentą. Nustebsite, kiek galite sutaupyti.

Taigi, kaip jau supratote, tikrai ne visuomet reikėtų pasitikėti atgyvenusia nuomone ir realybės neatitinkančiu požiūriu. Šiuolaikinė internetinė prekyba vartotojams siūlo labai palankias sąlygas, todėl nesinaudoti tuo, kas yra efektyvu ir patogu – tiesiog nepraktiška.

Internetu pritraukti potencialius klientus yra paprasčiau ir pigiau

Puslapiu kurimas

Dažnai pastebite, kad jums reguliariai įvairių bendrovių siūlomas interneto puslapiu kurimas? Jei iki šiol dar nebuvote kreipęsi į šių paslaugų teikėjus ir neturite savo verslą reprezentuojančio internetinio tinklalapio, tuomet neverta ilgiau laukti ir eikvoti savo brangų laiką – jūsų būsimo internetinio puslapio kurimas turėtų būti įgyvendintas nedelsiant. Žinoma, galite klausti, kodėl reikalinga tokia skuba, jei iki šiol ne vienerius metus savo komercinę veiklą vykdėte net neturėdami internetinio tinklalapio ir visiškai neišnaudodami internetinių sprendimų? Atsakymas į šį klausimą yra labai paprastas ir aiškus. Jei neturite internetinio tinklalapio, internetu besinaudojantys vartotojai negali jūsų rasti, todėl jūs tiesiogine to žodžio prasme – prarandate daugybę potencialių klientų (ir šiuo atveju kalbame ne apie pavienius kelis klientus, o apie tūkstantines auditorijas tikslinių klientų). Tuo tarpu juk kiekvienam puikiai suprantama, kad pagrindinis verslo tikslas yra pritraukti kuo daugiau klientų ir generuoti vis didesnes pajamas. Tai šiomis dienomis yra pakankamai sudėtinga padaryti nesinaudojant interneto mums teikiamomis galimybėmis.

Kaip bebūtų, nereikėtų pamiršti ir dar vieno labai svarbaus veiksnio – internetu pritraukti potencialius klientus gali būti kur kas pigiau. Ir nepaisant to, kad skeptikai gali manyti priešingai, vis dėlto faktai yra akivaizdūs. Nemaža dalis verslo savininkų, kurie turi savo įmonės reprezentacinį tinklalapį, internetinei reklamai neišleidžia nei cento, tačiau nuolatos įgyvendina sėkmingas ir pelningas reklamos kampanijas. Tai reiškia, kad virtuali erdvė šiandien mums siūlo neribotą pasirinkimų laisvę, todėl nenorintys patirti didelių išlaidų, siekiantys sutaupyti gerokai daugiau laiko ir bandantys kaip įmanoma efektyviau vystyti savo verslą, turėtų pasinaudoti internetinių puslapių kūrimo paslaugomis.

Tai būtų tik vienkartinė investicija, todėl galite neabejoti, kad ji neilgai trukus atsipirktų su kaupu. Be abejo, norint, kad jūsų internetinis tinklalapis atrodytų labai profesionaliai ir būtų intuityvus potencialiems klientams, turite kreiptis į profesionalus, kurie savo patirtį ir žinias gali patvirtinti jau atliktų darbų pavyzdžiais. Pastarasis veiksnys yra ypač svarbus, kai renkatės šių paslaugų teikėjus ir norite, kad jie pateisintų visus jūsų lūkesčius.

Šiuolaikiniai monitoriai atitinka plataus vartotojų rato poreikius

Nustebtumėte, kiek daug žmonių, kurie renkasi naują kompiuterį, nuvertina monitoriaus pasirinkimą. Tai reiškia, kad pernelyg dažnai susitelkiama būtent ties būsimo kompiuterio parametrais ir kokybe, o visiškai užmirštama pasidomėti tinkamiausiais monitoriais ir jų plačiu pasirinkimu, kuris galėtų atitikti net ir pačius aukščiausius vartotojų reikalavimus. Kadangi šiandien monitoriai siūlo daugiau galimybių nei kada nors iki šiol, renkantis kompiuterį negalima pamiršti ir kokybiško monitoriaus įsigijimo.

MonitoriaiŽinoma, kad tuomet, jei kompiuterio parametrai jums nėra puikiai suprantami, greičiausiai ir monitorių specifikacijos neteiks daug naudingos ir suprantamos informacijos. Tačiau dėl to nereikėtų nusiminti. Dabartinėje technologijų rinkoje yra daugybė kompiuterių gamintojų ir pardavėjų, todėl nei vienam vartotojui niekuomet nekyla sunkumų pasirenkant tinkamiausią priemonę savo darbams atlikti.

Pavyzdžiui, galbūt jūs esate užkietėję kompiuterinių žaidimų žaidėjai. Tuomet neabejotinai turėtumėte įsigyti kuo didesnių išmatavimų ir geresnės raiškos monitorių. Toks pasirinkimas jums leis mėgautis šiuolaikiniais ir labai puikia grafika pasižyminčiais žaidimais. Suprantama, kad tokiu atveju negalima pamiršti, jog ir jūsų kompiuterio vaizdo plokštė turėtų atitikti jūsų norimą įsigyti monitorių. Tai du elementai, apie kuriuos turėtumėte gerai pagalvoti.

Tuo tarpu, jei didžiąją laiko dalį praleidžiate dirbdami su standartinėmis programomis ir jums tenka nemažai rašyti – galite ieškoti ir mažesnių išmatavimų monitoriaus. Tokiais atvejais įprastai pasirenkami ne didesni nei 21-23 colių monitoriai. Tuo tarpu jau minėtu kompiuterinių žaidimų atveju neretai ieškoma kur kas didesnių išmatavimų. Kita vertus, nepamirškite, kad kaina labai priklauso nuo monitoriaus išmatavimų, todėl, jei jūsų biudžetas yra ganėtinai mažas, pakankamai didelio monitoriaus įsigijimas gali būti sudėtinga užduotis.

Bet kuriuo atveju, jei turite laiko ir nenorite įsigyti pirmą po ranka pasitaikiusį monitorių, galite luktelėti, kol vieni ar kiti pardavėjai ims taikyti nuolaidas. Tuomet net ir labai dideli bei kokybiški monitoriai bus parduodami labai patraukliomis kainomis. Be to, niekuomet nepamirškite pasikonsultuoti su specialistais. Jie padės jums lengviau ir greičiau išsirinkti būtent tokį modelį, kuris bus geriausiai pritaikytas jums aktualiausioms užduotims – tai leis išvengti papildomų rūpesčių ir galvos skausmo.