Grožio priežiūra perkopus penkiasdešimtmetį

Grožį kiekviena moteris supranta labai skirtingai. Vienos linkusios laikytis savitos nuomonės, o kitos pasiduoda reklamos įtakai. Kaip bebūtų, visuomet reikėtų atminti, kad grožio priežiūra turėtų būti kuo natūralesnė ir sveikesnė – priešingu atveju būtų rizikuojama susidurti su įvairiomis sveikatos problemomis. Tai aktualu ne tik jauname amžiuje, tačiau ir perkopus penkiasdešimtmetį. Tokiu laikotarpiu moterys susiduria su įvairiais sveikatos sutrikimais, kurie būna įtakojami sutrikusios hormonų pusiausvyros, todėl labai svarbu, kad grožio priežiūrai būtų skiriama pakankamai laiko, dėmesio ir pastangų.

  • Laikas, kurį praleidžiate saulėje, rūkymas, alkoholio vartojimas, nesveika mityba, ribotas fizinis aktyvumas, stresas, aplinkos tarša ir kiti neigiami veiksniai turi įtakos mūsų odos ir plaukų būklei. Jei visa tai neatsiejama nuo mūsų kasdienybės, tuomet plaukai ir oda pasensta kur kas greičiau. Todėl visuomet rekomenduojama kaip įmanoma anksčiau atsisakyti to, kas kenkia mūsų grožiui. Tokiu atveju tiek odos, tiek ir plauku prieziura gali tapti efektyvesne ir sukuriančia ilgalaikius teigiamus rezultatus.
  • Plauku prieziuraJei iki šiol mėgote lankytis soliariumuose – specialistai rekomenduoja tokius įpročius kaip įmanoma greičiau pakeisti. Klausite, kodėl? Spinduliai, kurie veikia soliariumuose, gali turėti neigiamą poveikį jūsų odos būklei. Nepastebėsite, kai oda taps išsausėjusi ir praras savo sveiką žvilgesį. Be to, grožio profesionalai taip pat pataria vengti ir tiesioginių saulės spindulių. Pastaraisiais metais saulė yra labai kaitri, todėl jokiu būdu nereikėtų joje praleisti pernelyg ilgai – priešingu atveju jūsų oda pasens kur kas greičiau.
  • Niekada nepamirškite reguliariai drėkinti savo odos. Kai sutrinka mūsų hormonų pusiausvyra ir sumažėja natūralus odos drėkinimas, tuomet į pagalbą reikia pasitelkti papildomas natūralias drėkinamąsias odos priemones, kurios galėtų padėti išsaugoti tinkamą odos būklę.
  • Be abejo, kiekvienas kremas ir losjonas, kurį naudojate, turi atitikti jūsų odos tipą ir būklę. Tik tokiu atveju galėsite pasiekti norimus rezultatus. Be to, visą tai turėtumėte naudoti būtent tuomet ir būtent taip, kaip rekomenduoja grožio srities profesionalai. Todėl visuomet verta visų pirma apsilankyti pas dermatologą ar kosmetologą ir gauti atsakymus į visus jums rūpimus klausimus.