Fotoepiliatoriai – tai, kas geriausia moterims!

Fotoepiliatoriai

Vasara jau čia, tad metas pagalvoti apie tai, kaip lengvai ir greitai atlikti depiliacijos procedūras namuose. Kiekviena moteris rūpinasi savo oda, o vasarai atėjus ja tenka pasirūpinti dar labiau. Sijonėliai, suknelės atidengia kojas, o šios turi atrodyti nepriekaištingai! Išeičių, kaip tai padaryti yra begalės, tačiau pats geriausias yra pašalinti plaukelius ilgam. Fotoepiliatoriai yra skirti būtent tam, kad jaustumėte glotnių kojų malonumą ilgą laiką.

Kuo geri fotoepiliatoriai? Visų pirma, lyginant juos su įprastais skustuvais, reikėtų pabrėžti ilgai trunkantį švelnių kojų efektą be plaukelių net iki dviejų mėnesių. Įprasti skustuvai nuskuta kojas gana gerai, tačiau pripažinkime, efektas lieka vos dieną, gal dvi. Taip pat, skubant atlikti šią procedūrą padidėja rizika odą sudirginti, įsipjauti. Su fotoepiliatoriumi viso to nepatirsite.

Jei naudojate epiliatorių ir svarstote, kuo fotoepiliatorius yra geresnis už jūsų turimą prietaisą, viskas yra gan paprasta. Ne kiekviena moteris gali iškęsti epiliatoriaus sukeliamą skausmą, kuomet plaukeliai tarsi mažais pincetais yra raunami. Oda ne retai būna paraudusi ir tampa jautri. Be to, siekiant geriausio efekto su  epiliatoriumi reikia atsiauginti gana nemažo ilgio plaukelius, o juos slėpti po ilgomis kelnėmis vasarą nėra labai patogu.  Naudodamiesi fotoepiliatoriumi jūs nejausite skausmo, oda neparaus ir jums nereikės atsiauginti gana ilgų nepageidaujamų plaukelių. Tiesa, pirmą kartą naudojant šį prietaisą reikės šiek tiek kantrybės, nes norint išgauti tobulą efektą, reikia keleto procedūrų. Po jų plaukeliai atauga lėtai, jie tampa minkšti ir lengvai panaikinami kitais fotoepiliacijos proceso kartais.

Dauguma moterų fotoepiliacijos procedūra mėgaujasi grožio salonuose, kur šios kainuoja tikrai nemažus pinigus. Dabar išrasti tokie fotoepiliatoriai, kuriuos galite naudoti tiesiog namuose. Jie lengvai naudojami, puikaus dizaino ir geros kokybės. Įsigiję fotoepiliatorių pamiršite rūpesčius, kaip, kada ir kur nusidepiliuoti kojas, kad jos būtų lygios, švelnios ilgą laiką. Drąsiai galėsite važiuoti prie jūros, atostogauti gamtoje ar vykti į kelionė ir apie nepageidaujamus plaukelius būsite visai pamiršusios.

Fotoepiliatorius puiki dovana ir nepakeičiamas prietaisas, kuris turi atsidurti kiekvienos save mylinčios moters namuose.