Ilgalaikės paskolos internetu – kur ieškoti?

Greitosios paskolosKo reikia norint gauti ilgalaikę paskolą? Visų pirma, besiskolinantis asmuo turi būti pilnametis, o retesniais atvejais jau sulaukęs 21 metų. Asmuo turi būti Lietuvos Respublikos pilietis, gauti nuolatines oficialias pajamas (turi būti oficialiai dirbantis), taip pat atsižvelgiama ir į asmens kreditingumą. Kredito istorija (kreditingumas) parodo visą žmogaus paskolų ir jų grąžinimo istoriją. Kredito istorija parodo kiek, kada ir kokio dydžio paskolų asmuo jau buvo gavęs, kaip jam sekėsi jas grąžinti. Kredito istorijoje puikiai matoma ar asmuo tvarkingai grąžino ankščiau imtus kreditus, ar jam nebuvo priskaičiuoti delspinigiai. Taip pat kredito istorijoje matoma ar asmuo dabar yra pasiskolinęs, ar ankščiau gautus kreditus jau grąžino. Kredito istorija naudinga ne tik kreditus teikiančiai bendrovei, bet ir pačiam klientui. Neigiama kreditų istorija vargu ar padės gauti dar vieną paskolą, tačiau tuo pačiu ir apdraus patį asmenį nuo dar vieno kredito, kurio jis nepajėgs grąžinti. Kredito istorija – bene svarbiausias faktorius teikiant paskolą, todėl imdami vis kitą kreditą turite žinoti, kad visi Jūsų mokėjimai, delsimai ir vėlavimai bus matomi kredito istorijoje visą gyvenimą, todėl elgiantis neatsakingai Jūs sugadinate savo finansinę reputaciją visam gyvenimui.

Gerai ir tai, kad teikiami ilgalaikiai kreditai internetu. Užtenka prisiregistruoti sistemoje, užpildyti reikalingus duomenis ir Jūs nedelsiant būsite informuoti ar kreditas Jums bus suteiktas. Kreditai internetu – puiki išeitis kai trumpalaikes finansines problemas reikia išspręsti nedelsiant, tačiau geriausia pasikonsultuoti su aptarnavimo specialistu atvykus į pačią kredito bendrovę. Tokiu būdu suteikiama daug naudingos informacijos, padedama pasirinkti optimaliausią sumą ir jos grąžinimo terminą, atsakoma į visus kilusius klausimus.

Statistika rodo, kad ilgalaikės paskolos klientams pradėtos siūlyti tada kai daugelis potencialių klientų atsisakė imti paskolą vien dėl to, kad paskolos grąžinimui skiriamas labai trumpas laikotarpis. Juk sunku kelis tūkstančius litų grąžinti per kelis mėnesius kai uždirbama minimali alga. Siekiant lankstumo, kredito bendrovės prailgino greitosios paskolos grąžinimo laiką ir pavadino tokią paskolą ilgalaike. Juk daug lengviau paskolą grąžinti mažomis dalimis per ilgesnį laiką nei grąžinti didelę pinigų sumą vos per kelis mėnesius.

Kiek kainuoja ilgalaikės paskolos? Vieno atsakymo nėra. Viskas priklauso ne tik nuo reikiamos pinigų sumos, pasirenkamo grąžinimo laikotarpio, bet ir nuo kliento kreditingumo. Gali būti, kad asmeniui, kurio kredito istorija tvarkinga, paskola suteikiama dvigubai mažesnėmis palūkanomis negu tam, kuris praeityje grąžino paskolą delsdamas, vėluodamas. Viskas Jūsų rankose. Tik nuo paties žmogaus priklauso kokiomis sąlygomis jam bus teikiamos paskolos.