Finansai

Jūsų paskolų refinansavimas be laiduotojo

Refinansavimas be laiduotojo

Jei jūsų dabartinė asmeninė finansinė padėtis tapo labai prasta ir jūsų pečius šiuo metu slegia daugybė finansinių įsipareigojimų, jūs tikrai neturėtumėte delsti, kadangi jei laiku negrąžinsite savo dabartinių turimų paskolų, neilgai trukus jūsų asmeninė finansinė padėtis gali tapti dar sudėtingesnė. Be abejo, neretai tokiais atvejais dauguma žmonių pasimeta ir puola į neviltį, nežinodami, ko galėtų griebtis, visiškai pamiršdami apie pačius efektyviausius ir tinkamiausius finansinius sprendimus. Todėl jei ir jūs susidūrėte su tokia padėtimi, nepamirškite, kad visuomet yra prieinamas refinansavimas be laiduotojo. Tai reiškia, kad tokių finansinių paslaugų dėka jūs galite palengvinti savo finansinę padėtį ir lengviau pajudėti pirmyn. Kita vertus, jei jūs dar nespėjote pasinaudoti paskolų refinansavimo paslaugomis, nes iki šiol apie tokias finansines paslaugas nebuvote girdėję, nepamirškite kelių labai svarbių ir aktualių detalių, kurios jums galėtų praversti.

Visų pirma atminkite, kad paskolų refinansavimo atveju jūsų visi turimi finansiniai įsipareigojimai bus apjungti į vieną. Tai reiškia, kad jums nebereikės kiekvieną mėnesį mokėti daugybės skirtingų paskolų grąžinimo įmokų skirtingiems kreditoriams. Mokėsite tik vienam kreditoriui, o tai palengvins jūsų finansinę padėtį. Be to, nepamirškite, kad paskolų refinansavimo atveju jūsų turimai paskolai bus pritaikyta palankesnė palūkanų norma ir pratęstas paskolos grąžinimo terminas. Dėl šios priežasties jūsų bendra finansinė našta palengvės ir jūs galėsite lengviau atsikvėpti.

Taip pat labai svarbu, kad jūs lygiagrečiai pradėtumėte daugiau dėmesio skirti savo asmeninių finansų valdymui. Jei jūs įklimpote į labai dideles finansines skolas, tuomet turėtumėte pasistengti suprasti, kokias klaidas darėte ir kas lėmė jūsų prastą asmeninę finansinę situaciją. Jei jūs pakeisite savo kasdienius įpročius ir nebeleisite sau priimti neteisingų finansinių sprendimų, tuomet jūsų gyvenimas pakryps tinkama linkme. Tai reiškia, kad tokiu atveju jūs galėsite sutvirtinti savo asmeninį finansinį pagrindą, lengviau atsistoti ant kojų ir užkirsti kelią tokių pačių asmeninių finansinių problemų kilimui ateityje. Jei to nepamiršite ir pasistengsite visus šiuos naudingus finansinius patarimus pritaikyti praktikoje, galėsite pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Domina greitas įmonių steigimas? Kreipkitės į šios srities profesionalus

imoniu steigimasNors įmonių steigimas atrodo sudėtingas ir sunkus darbas, iš tiesų viskas ne taip baisu. Jei bendrausite su įmonių steigimo profesionalais, paprastas ir greitas įmonių steigimas – įmanoma misija! Svarbiausia – apsibrėžti savo verslo tikslus ir žinoti, kuria kryptimi norite judėti, o dokumentų tvarkymas ir teisiniai klausimai nekels tiek rūpesčių, jei į juos padės atsakyti žmonės, minėtoje sferoje dirbantys ne vienerius metus ir pasiruošę jums ištiesti pagalbos ranką.

 

Bendraukite su profesionalais!

Kad išvengtumėte bet kokių galimų rūpesčių, rinkitės ilgametę patirtį turinčią bendrovę, sėkmingai įgyvendinusią ne vieną projektą. Iš tiesų, bendraujant su profesionalais, įsteigti įmonę galima vos per kelias dienas ar savaites. Be to, daugelis įmonių steigimo bendrovių siūlo pradedančiajam verslui naudingas paslaugas, pvz., apskaitos tvarkymą, kuris padės sumažinti rūpesčių ir leis susikoncentruoti ties verslo vystymu.

 

Kodėl jums reikalinga įmonių steigimo bendrovių pagalba?

Dėl dviejų priežasčių. Visų pirma, jums nereikės galvoti apie tai, kokius dokumentus ir kam turite pateikti, kaip juos reikėtų pildyti. Be to, būsite tikri, kad nieko nepraleidote. Antra, bendradarbiaudami su įmonių steigimo profesionalais taupysite savo laiką. Savarankiškas įmonės steigimas neatsiejamas nuo daugybės vaikščiojimo po įvairias įstaigas, teisinių dokumentų skaitymo, bendravimo su notarais ir teisininkais, dokumentų rengimo ir t. t. Tai gali kelti itin daug klausimų, jei niekuomet anksčiau nebuvote su tuo susidūrę.

 

Kodėl jums reikalinga pagalba tvarkant apskaitą?

Bendraudami su specialistu, gaunate visą paslaugų paketą ir pagalbą, kurios jums gali prireikti įmonės steigimo eigoje, o vėliau – įmonės valdyme. Įmonės steigimo profesionalai konsultuoja verslininkus jiems rūpimais klausimais, padeda priimti teisingus sprendimus ir nepasiklysti biurokratiniuose labirintuose. Įmonės padeda sutvarkyti steigimo dokumentus, suteikia išsamias konsultacijas apie tai, kokią įmonės formą rinktis, kaip ją valdyti, užsako spaudus ir antspaudus, rūpinasi notariškai tvirtinamais dokumentais ir t. t. Profesionalios apskaitos paslaugos Kaune (ar kitame Lietuvos mieste) – tai efektyvi pagalba naujai įsteigtoms (ir jau ne vienerius metus veiklą vykdančioms) įmonėms, suteikiant visas reikalingas buhalterijos tvarkymo paslaugas. Pasidomėkite, ar jūsų pasirinkta įmonių steigimo bendrovė teikia ir apskaitos tvarkymo paslaugas, kokios yra šių paslaugų kainos ir sąlygos.

Paskolos be užstato: ar jas lengva gauti internetu?

paskolos be uzstatoAlternatyvų skolinimuisi iš greitųjų kreditų bendrovių yra nemažai, tačiau vienas bendras dalykas sieja visas finansų įstaigas – jos turi vertinti asmens kreditingumą. Taipogi finansų ekspertai siūlo nepamiršti, kad be užstato kreditus gauti galima ne visose finansų įstaigose. Paskolos be užstato sėkmingiau išduodamos tiems asmenims, kurių finansinė padėtis yra gana gera. Gera finansinė padėtis reiškia, kad asmuo gauna nemažas pajamas, o taip pat nėra įsipareigojęs kitoms finansų įstaigoms. Žinoma, asmuo gali turėti kažkokių įsipareigojimų kitiems kreditoriams arba paslaugų teikėjams, tačiau jų dydis turi būti ne didesnis nei 40 procentų gaunamų pajamų.

Be užstato asmenys skolintis gali greitųjų paskolų bendrovėse, sutelktinio finansavimo platformose ir aišku – komerciniuose bankuose ar unijose. Pradžioje minėta, kad bet kokiu atveju bus tikrinamas kliento kreditingumas. Jo patikrinimas yra būtinas, kuomet kalba eina apie vartojimo paskolų bei kreditų išdavimą. Įstatymuose aiškiai yra apibrėžiama, kad vartojimo kredito teikėjai turi laikytis atsakingo skolinimo principų. Kitu atveju, jie gali atsisveikinti su licencijomis – jų veiklos bus sustabdomos. Žinoma, esant pažeidimams, kai kurios bendrovės gauna tik pinigines baudas. Tačiau tie kreditoriai, kurie piktybiškai ir reguliariai pažeidinėja atsakingo skolinimo principus, labai rizikuoja netekti leidimo skolinti pinigus fiziniams asmenims.

Kalbant apie kreditų išdavimą be turto įkeitimo, verta žinoti, kad tokias paskolas internetu kreditoriai išduoda sunkiau. Šiuo metu yra sugriežtėjusi asmens tapatybės nustatymo tvarka. Kai anksčiau pakakdavo tik vieno cento pervedimo, dabar tenka siųsti netgi asmens dokumento kopiją bei nuotrauką. Trumpai tariant, dabar būtina kruopščiau įsitikinti, kad skolinasi tas asmuo, kurio duomenys yra nurodyti.

Vartojimo kredito teikėjai akcentuoja, kad be užstato skolintis internetu galima taip pat greitai kaip ir anksčiau. Svarbiausia yra atlikti visus žingsnius be klaidų. Tai liečia duomenų pateikimą. Jeigu jūs kredito paraiškoje nurodysite įtarimų keliančius duomenis, tuomet viskas užtruks, nes tie duomenys bet kokiu atveju bus patikrinti specialiose informacinėse sistemose. Tad, jeigu jums reikia paskolos be užstato, tuomet viską darykite atidžiai. Jokiu būdu neklaidinkite kreditorių, nes tai gali baigtis liūdnai.

IV apskaitą dabar pildyti yra ypač lengva

euro zenklasNusprendėte, kad pats laikas jau įteisinti kažkokią ekonominę veiklą? Norite pradėti nuo individualios veiklos, bet nežinote ar sugebėsite susitvarkyti su apskaita? Individualios veiklos buhalterija yra ypač lengva ir kuo puikiausiai suprantama netgi ir naujokams. Užtenka išrašyti sąskaitas faktūras bei pildyti įrašus apskaitos žurnale. Kalbant apie sumas, jums tiesiog reikės nurodyti skaičius ir tiek, nes euro ženklas ir kiti trumpiniai nėra naudojami. Tai liečia ir tuos atvejus, jeigu pajamos gaunamos arba išlaidos patiriamos ne eurais, o kita valiuta. Tiesiog tuomet reikėtų konvertuoti valiutą pagal oficialų Lietuvos banko skelbiamą kursą. Kas liečia kitus individualios veiklos niuansus – juos aptariame žemiau.

Priklausomai nuo veiklos pobūdžio, jums gali tekti pildyti ir kitus dokumentus. Tai labiausiai liečia užsiimančius el. prekyba. Prekybos metu dažnai pasitaiko atvejų, kuomet per metus neparduodamos visos prekės ir likutis turi būti perkeliamas į kitus metus. Tuomet reikia surašyti inventorizacijos aktą. Jis gali būti surašomas laisva forma. Internete yra labai daug pavyzdžių, kurie kuo puikiausiai tiks jums. Tiesiog šis aktas turi parodyti aiškiai kokios prekės ir už kokią sumą jie jos perkeliamos kitiems metams. Tai reikalinga dėl to, jog paskui būtų galima dengti išlaidas pagrįstai. Pavyzdžiui, jeigu jūs nurodysite, kad išėjote su nuostoliais, o ne pelnu, tuomet vis tiek nemokėsite mokesčių. Jeigu jūsų pelnas lygus nuliui, tuomet vėlgi nemokėsite mokesčių, nes nebus nuo ko. Tačiau, kitais metais, kuomet parduosite prekes, jūs jau nebegalėsite jų įtraukti į išlaidas, nes tai būsite padarę jau praėjusiais metais.

Tai pat svarbu paminėti, kad nėra jokios būtinybės naudoti blankų parduotuvėse parduodamas sąskaitas faktūras ar apskaitos žurnalus. Kiekvienas gali apskaitą pildyti kompiuteryje. Kai reikės dokumentus priduoti mokesčių inspektoriams, tiesiog juos atsispausdinsite ir tiek. Kalbant apie apskaitos žurnalą, būtina žinoti, kad pasirinkus 30 procentų išlaidų variantą, žurnale pildyti išlaidų grafos nėra reikalo, nes tokiu atveju galima nerinkti išlaidas įrodančių dokumentų. Tiesiog visa apskaita turi būti tokia, jog mokesčių inspektoriai kuo puikiausiai suprastų kiek gavote pajamų ir kiek patyrėte išlaidų.

Apskaitos paslaugos. Kodėl būtina skaityti atsiliepimus apie specialistus?

apskaitos paslaugosKetinate užsisakyti apskaitos paslaugas, tačiau nei kiek nenutuokiate kiek jums jos gali kainuoti? Verta žinoti, kad kiekviena įmonė ar privatus asmuo moka skirtingą kaina. Apskaitos paslaugos pasižymi tuo, jog jų įkainiai nustatomi remiantis tam tikra metodika. Tą metodiką paaiškinti nėra sunku – kuo daugiau apskaitos dokumentų išrašo įmonė ar privatus asmuo, tuo daugiau jiems tenka mokėti. Tai naudingas pasirinkimas tiems, kuriems nėra būtinybės samdyti buhalterio pagal darbo sutartį. Paprasčiausiai, jums reikėtų kreiptis į buhalterinės apskaitos paslaugas siūlančius paslaugų teikėjus ir jie galės tiksliau įvardinti paslaugų įkainius. Žinoma, rinktis reikėtų ne aklai, o tik gerai pasidomėjus paslaugų teikėju.

Visos apskaitos paslaugos teikiamos su garantija.

Labai svarbu žinoti, kad apskaitos paslaugos turi būti užsakomos iš tų paslaugų teikėjų, kurie dirba legaliai. Tai reiškia, kad jeigu užsisakysite paslaugas iš neaiškių ir šia veikla užsiimti negalinčių asmenų, tai jūs prisidarysite nemažai problemų. Matote, legaliai dirbantys buhalteriai privalomai draudžiasi civilinės atsakomybės draudimu, o nelegaliai dirbantys specialistai tokio draudimo neturi. Būtina itin kruopščiai pasidomėti pas ką yra užsakomos paslaugos, nes kitaip galima patirti ir nemenkus nuostolius, jeigu mokesčių inspektoriai skirs baudas.

Ieškant patikimų specialistų, kurie teikia apskaitos paslaugas, pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į jų reputaciją. Jums reikia paieškos sistemose ieškoti informacijos apie paslaugų kokybę. Pavyzdžiui, jeigu paslaugų teikėjo pavadinimą suvestumėte paieškos sistemoje, tai nesunkiai rastumėte ir atsiliepimus. Juos radus, būtinai juos paskaitykite atidžiai, ir jeigu matysite, kad yra daug neigiamų atsiliepimų, tai tuomet ieškokite kito specialisto.

Apskaitos paslaugos teikiamos ir įmonių, ir paprastų fizinių asmenų.

Negalvokite, kad dėl apskaitos paslaugų būtina kreiptis į įmones. Šias paslaugas teikia ir fiziniai asmenys. Jie tokia veikla verčiasi pagal individualiose veiklos pažymas. Jie irgi siūlo kokybiškas paslaugas, bet aišku – jiems taip pat turėtų būti taikomi aukšti reikalavimai dėl atsiliepimų. Tai reiškia – jeigu paslaugas teikia fizinis asmuo, tai atsiliepimų ieškoti reikia paieškoje suvedus to specialisto vardą ir pavardę. Jokiu būdu nesirinkite apskaitos paslaugų teikėjų pagal mažiausias kainas – juos rinkitės pagal geriausius atsiliepimus.

Greitieji kreditai visada turi būti perkeliami atsakingai

greitieji kreditaiNenorite, kad dėl susikaupusių didelių skolų kiltų bėdų? Tuomet žinokite, kad greitieji kreditai visada turi būti imami atsakingai, nes kitu atveju visos skolos bus išieškomos priverstine tvarka. Vartotojams, kuriems šiuo metu susikaupė didžiulės skolos, siūloma labiau pasidomėti kaip būtų galima jų nusikratyti standartiniais būdais. Vienas iš jų – paskolų refinansavimas. Tačiau, verta pabrėžti, kad ši paslauga toli gražu nėra skirta visiems užsinorėjusiems. Ji skirta tik tiems, kurių finansinė padėtis nėra dar tokia bloga. Tai reiškia, kad kol kas dar sėkmingai įsipareigojimus vykdantys asmenys gali lengviau pasinaudoti refinansavimo paslauga nei kiti. Norint, jog greitieji kreditai nesukeltų didelių rūpesčių mokant įmokas, jums tiesiog reikia tas įmokas sumažinti.

Greitieji kreditai turi būti kuo skubiau perkeliami į tas bendroves, kuriose skolas grąžinti būtų lengviau.

Kalbant apie įmokų sumažinimą, tai ko gero vienintelis būdas tai padaryti yra susijęs su skolų perkėlimu (refinansavimu). Paprasčiau kalbant, kai asmuo susiranda bendrovę, galinčią pasiūlyti mažesnes palūkanas, joje skolas perkelti jis turi kuo skubiau. Kai vyksta skolos perkėlimas, asmuo grąžina senas skolas visiškai. Jam nebereikia mokėti įmokų seniems kreditoriams. Tačiau naujasis paskolos teikėjas turės iš jūsų gauti naujas įmokas laiku. Tai reiškia, kad jūs imate paskolą tam, jog grąžintumėte senus kreditus.

Perkeliant skolas, greitieji kreditai grąžinami lengviau dėl esamų mažesnių palūkanų. Įprastai skolos perkeliamos tuomet kai matoma, jog vėliau mėnesio įmokos bus mažesnės nei mokama dabar. Jeigu naujas kreditorius nesiūlo mažesnių palūkanų, tai tuomet nereikėtų į jį kreiptis, nes toks skolų perkėlimas bus beprasmis ar net žalingas.

Greitieji kreditai negali būti perkeliami žinant, jog nuo to nesumažės įsipareigojimai.

Ypač svarbu akcentuoti, kad kredito įstaigos dažniausiai refinansavimo paskoloms taiko mažesnę metinę palūkanų normą. Tačiau jeigu kažkur jums siūloma imti refinansavimo kreditą dar brangiau, tai turėkite galvoje, kad tai situacijos nepakeis – viskas pablogės, nes jums reikės mokėti didesnes įmokas. Kadangi tikslas yra sumažinti mėnesio įmokas, tai jums reikia ieškoti naujų paskolų, kurioms būtų taikomos mažesnės palūkanos.

Geriausias įmonių katalogas – koks jis?

imoniu katalogasĮmonių katalogai neabejotinai teikia ypač didelę naudą kiekvienai įmonei, dėl ko jais naudojasi praktiškai visi juridiniai asmenys. Ir visgi, prieš pradedant naudotis tokio tipo paslaugas teikiančiais tinklalapiais tenka susidurti su problema – kaip išsirinkti geriausius įmonių katalogus, kai jų pasirinkimas tiek vietinėje, tiek ir tarptautinėje rinkoje yra tiesiog milžiniškas? Būtent esminius kokybiškiausių įmonių katalogų kriterijus šiandien ir apžvelgsime.

Didelis kataloge užregistruotų įmonių skaičius

Taip, įvairių kitų verslo rinkų esame įtikinti, jog konkretaus paslaugos teikėjo paklausa bei populiarumas tikrai nėra tai, kas šimtu procentų nulemia konkrečios paslaugos kokybę – neretai atsiranda ir visiškai naujų projektų, kurie iš kart užtikrina aukštą teikiamų paslaugų lygį.

Ir visgi, internetinių paslaugų teikime viskas yra visiškai kitaip. Visiškai naujas bei nepopuliarus įmonių katalogas neturės galimybės teikti lygiavertiškai efektyvias paslaugas, lyginant su šios srities gigantais. Ir taip iš esmės yra dėl paieškos sistemų įtakos įmonių katalogų efektyvumui. Kuo didesnis konkretaus katalogo populiarumas ir kuo didesnis jame sukurtų puslapių skaičius – tuo didesnį dėmesį paieškos sistemos, kaip Google, kreipia į tokio tipo interneto svetainę. O tai užtikrina žymiai didesnius lankytojų srautus bei populiarumą ne tik pačiam įmonių katalogai, bet ir visoms jame užsiregistravusioms įmonėms.

Ne, tai nereiškia jog mažiau populiarių blogų katalogų reikėtų drastiškai vengti – žalos jie tikrai nedarys. Bet didelis klausimas, ar efektyvumo atžvilgiu jie bus verti Jūsų dėmesio tiek pat, kiek gerokai populiaresnės tokių interneto svetainių alternatyvos.

Sena katalogo sukūrimo data
Dėmesio neatkreipimas į tai, kuriais metais yra sukurtas konkretus įmonių katalogas – viena didesnių klaidų, kokias gali padaryti įmonių katalogus besirenkantys žmonės. Taip yra dėl to, nes tai, kada yra sukurtas vienas ar kitas konkretus įmonių katalogas, yra gerokai reikšmingesnis jo efektyvumui nei daugeliui gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Kodėl įmonių katalogo sukūrimo data yra tokia įtakinga? Įtaką šiam faktui iš esmės suteikia Google bei kitos panašios interneto paieškos sistemos. Jos nėra ypač sparčios, dėl ko paieškos sistemų pateikiami rezultatai bei konkrečioms svetainėms suteikiamas internetinis reitingas iš esmės reikalauja pakankamai nemažai laukimo – naujoms svetainėms aukštų rezultatų paieškos sistemose nereikėtų mažiausiai keletą mėnesių, o optimaliu atveju – netgi apie menus.

Būtent dėl to seni įmonių katalogai ir turi pakankamai nemenką pranašumą prieš naujus. Jie yra po kaulelį išnarstyti įvairiausių paieškos sistemų, dėl ko jų optimizacija yra atlikta ypač kokybiškai. O tai užtikrina didelius lankytojų srautus tiek pačiam įmonių katalogui, tiek ir visoms jame užsiregistravusioms įmonėms.

Ne, tai tikrai nereiškia to, jog rinktis per pastaruosius vienerius ar dvejus metus sukurtų įmonių katalogų drastiškai nereikėtų. Ir taip yra dėl to, nes tokie įmonių katalogai ilgame laikotarpyje gali būti netgi efektyvesni už sukurtus gerokai seniau dėl savo modernaus požiūrio bei didesnio indėlio į ilgalaikę optimizaciją. Skirtumas tik tas, jog seni įmonių katalogai Jums galės pasiūlyti gerokai geresnę optimizaciją bei spartesnį efektyvumą trumpame laikotarpyje, kas yra ypatingai svarbu, jei siekiate greitų užsiregistravimo įmonių kataloguose rezultatų.

Paskolos per 15 minučių išduodamos itin retai

paskolos per 15 minuciuJeigu jums reikia paskolos per 15 minučių, tai turėtumėte susitaikyti su tuo, kad dabar kredito įstaigos paskolas išduoda nebe taip greitai kaip anksčiau. Dabar jos turi dar kruopščiau tikrinti besiskolinančių asmenų gaunamų pajamų tvarumą bei tęstinumą, o taip pat tenka analizuoti ir visą kitą pateiktą informaciją. Tai reikalauja gana nemažai laiko, todėl šiuo metu paskolos internetu išduodamos kiek lėčiau nei prieš metus ar seniau. Tiesa, visa paskolos išdavimo procedūra gali dar labiau užtrukti, jeigu asmuo pateikia informaciją su klaidomis arba nurodo ne tokią, kokia turėtų būti. Tai ypač liečia tuos, kurie bando klaidinti paskolų teikėjus nurodant neteisingą informaciją apie gaunamų pajamų sumas.

Paskolos per 15 minučių nesuteikiamos ir dėl to, kad asmenys skolinasi ne laiku.

Po pernai priimtų VKĮ pataisų, kreditoriai įsipareigojo, jog nebeteiks kreditų nakties metu. Tai reiškia, kad tiems, kurie paskolos paraiškas teikia jau po 22 valandos, teks laukti sekančios darbo dienos, nes iki 7 valandos ryto paskolų bendrovės naujų kreditų išduoti negalės. Žinoma, jūs nakties metu galite teikti paraiškas, o kreditoriai jas gali analizuoti, tačiau pervedama paskolos suma turi būti išduodama tik įstatyme nurodytomis valandomis. Pabrėžtina ir tai, kad besiskolinantiems asmenims, nereikėtų paskubomis teiktis paraiškų, jeigu nenorima laukti dar ilgiau. Paskolų refinansavimas irgi reikalauja atidumo.

Visos paskolos, kurios išduodamos internetu, turi būti pervedamos tik po kruopštaus duomenų patikrinimo, todėl vartotojai turėtų atidžiau žiūrėti ką rašo paskolos paraiškoje. Jeigu nurodyti duomenys bus su klaidomis, tai tokiu atveju vėl viskas užtruks dar labiau, nes jūs tuos duomenis turėsite patikslinti. Kai kurios bendrovės netgi nereikalauja duomenų tikslinimo – jos, radusios nesutapimų, gali apskritai atmesti kredito paraišką.

Paskolos per 15 minučių išduodamos tik teisingai pateikusiems duomenis, darbingiems, sąžiningiems ir laiku vykdantiems įsipareigojimus.

Greičiausiai paskolas internetu gauna tie, kurie gauna nemažas pajamas. Taip pat tokie asmenys turi būti sukaupę itin mažai įsipareigojimų, o svarbiausia – jie turi būti atsakingi ir visuomet laiku mokantys įmokas. Tik tokiems asmenims greičiausiai išduodami vartojimo kreditai.

Besiskolinantiems Lietuvoje – geros naujienos

paskolosPer pastaruosius metus paskolų rinka iš esmės pasikeitė ir tai liečia netgi būsto paskolų teikėjus. Kadangi pernai buvo priimtas ne vienas teisės aktas dėl paskolų rinkos reguliavimo, reikėtų pabrėžti, kad iš to labiausiai naudą jaučia būtent vartotojai. Žinoma, kalba eina apie tuos asmenis, kurie gali sau leisti skolintis ir laiku vykdyti įsipareigojimus. Esminiai pakeitimai buvo vykdomi tiek vartojimo kredito, tiek ir būsto paskolų sektoriuose. Greituosius vartojimo kreditus dabar gauti gali tik atsakingai besiskolinantys asmenys, o tai reiškia, kad sunkumų kyla tiems, kurie skolinasi negaudami pajamų. Paskolų bendrovės nurodo, kad asmenys, kurie kas mėnesį negauna tvarių pajamų, paskolų gauti negali – tokia tvarka veikia jau daugiau nei metus.

Vartojimo paskolas internetu gauti norintys asmenys išnarstomi iki smulkmenų.

Bene didžiausiu privalumu laikoma tai, kad kreditoriai dabar yra įpareigoti itin kruopščiai vertinti kreditingumą asmens, kuris teikia paskolos paraišką. Tai taikoma ir vartojimo kreditus teikiančioms bendrovės, ir tiems, kurie užsiima būsto paskolų teikimu. Anot šaltinio anyksta.lt/naujienos/naujienos/49789-kaip-keitesi-kredit-rinka-per-2016-metus, kredito įstaigos pastaruosius metus baigė kaip niekad pelningai, nes dėl priimtų įstatymo pataisų jos išvengė ir blogųjų paskolų, kurių negrąžindavo nemokūs klientai. Kadangi dabar kredito įstaigos neturi teisės skolinti asmenims, negaunantiems pajamų, tai jų klientų skaičius sumažėjo, tačiau pelnas – tik didėjo.

Remiantis mokumo vertinimo nuostatais, dauguma kredito įstaigų privalėjo atmesti daugelį paraiškų, jos tai daro ir dabar. Tačiau verta pastebėti, kad sumažėjus klientų skaičiui, kiti mokūs asmenys skolinosi ir dar tebesiskolina gerokai didesnes sumas ilgesniems laikotarpiams. Tai kredito įstaigoms atneša didesnį pelną. Tokia situacija tapatinama su trumpalaikių kreditų naikinimu, nes pagal priimtas pataisas, labiausiai ir nukentėjo trumpalaikių kreditų teikėjai.

Būsto rinkoje taip pat laukia pokyčiai, kurie naudingi būtent klientams.

Kadangi būsto paskolas dažniausiai išduoda bankai, jiems atsirado ta pati prievolė vertinti kreditingumą atsižvelgiant ir į 40 procentų pajamų taisyklę. Bet, tai nėra kažkoks privalumas, kuriuo gali pasinaudoti klientai. Klientams dabar turės būti užtikrinama garantija, jog paskolos teikėjas atidės įmokų grafiką, jeigu asmuo panorės eiti į „kredito atostogas“. Tai reiškia, kad šis atostogų laikotarpis bus privalomas, nors iki šiol jį tik savarankiškai siūlė bankai ir kiti būsto paskolų teikėjai. Dabar kiekvienas asmuo per paskolos grąžinimo laikotarpį turės teisę išeiti atostogų net 12 mėnesių.

Pabrėžtina, kad pasirinkus kredito įmokų sustabdymą, asmuo neturės mokėti netgi palūkanų. Iki šiol tokiomis atostogomis pasinaudoję lietuviai turėdavo mokėti bent jau įmokų palūkanas, o dabar bankai bus įpareigoti neimti netgi jų. Šiomis įstatymų pataisomis siekiama paskatinti lietuvius skolintis mūsų šalyje ir pirkti būstą būtent čia, o ne svetur. Teigiama, kad tai prisidės prie emigracijos mažinimo politikos.

Ar kreditas internetu gali būti pigus?

Greitieji kreditai tiesiog interneto pagalbaNe vienam yra bent kartą pritrūkę pinigų ir reikėjo juos skolintis, eiti užsidirbti ar gauti kitais būdais. Anksčiau įprasta būdavo pasiskolinti pinigų iš draugo, iš giminaičių, tačiau šiandien viskas pasikeitė – pinigus žmonės gauna naudodamiesi kreditais internetu. Šio proceso didžiausias privalumas yra tas, jog pinigai gaunami labai greitai – užpildyti paraišką ir sulaukti, kol pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaita. Paprastai tai pilnai telpa į pusvalandį ar dar mažiau, tiesą sakant, tai dažnai yra net greičiau, nei nueiti iki draugo ir paprašyti jo, kol šis paskolins pinigų. O dar jeigu pasirodys, kas draugui pirma reikia nueiti į banką, tai išvis procesas gali užtrukti ir visą dieną. Todėl kreditai internetu šiandien yra gerokai populiaresnė priemonė laikiniems pinigams gauti.

                  Tiesą pasakius, žmonės kalba, kad tai net nėra didžiausias greito kredito internetu privalumas. Kai kurie pinigus skolinasi iš kredito įmonių dėl to, kad taip netenka susidurti akis į akį su žmogumi… iš pradžių gal ir skamba juokingai ar keistai, tačiau vėliau, įsigilinus, galima suprasti, kad skolintis pinigus tikrai nėra vienas maloniausių procesų. Geriau jau draugai nežinotų, kaip gyvenate ir kad šiuo metu jums ne pats geriausias metas gyvenime…

                  Greiti kreditai internetu yra ne tik greiti ir bejausmiai, bet ir.. pigūs! Didelė konkurencija tarp kredito įmonių lemia tai, kad visos jos savais būdais bando pritraukti klientus ir kai kurios netgi siūlo nemokamus kreditus internetu. O tokios akcijos tikrai traukia žmones! Iš pradžių kai kuriems tai gali pasirodyti įtartina, tačiau čia nėra ko bijoti – kaip sakėme, tai tėra dar vienas būdas pritraukti žmones pasiimti greitąjį kreditą.

                  Įvairios akcijos, kuomet greiti kreditai internetu duodami veltui ar už pusę kainos, tai yra, už dvigubai mažesnes palūkanas, yra dažnos ir jų rasti galima visuomet. Tačiau kai kuriems neužteko vien pigaus internetinio kredito, bet reikia ir kitų, papildomų, sąlygų. Todėl, kai rinksitės greitąjį kreditą, atkreipkite dėmesį į grąžinimo terminą, palūkanų dydį, galimybę pratęsti kreditą ar atidėti įmokas.

                  Kreditoriai visais būdais stengiasi pritraukti klientus ir dėl to klientai turi labai didelį sąlygų pasirinkimą ir gali rinktis iš daug kreditorių. Kurį pasirinksite – jūsų reikalas, tačiau neabejojame, kad rasite tokį, kuris jums puikiai tiks.